Концерти

Caribbean Club презентує вар’єте для дорослих

Нове вишукане, відверте та видовищне шоу для дорослих – вар’єте «Рояль» стартує 25 жовтня у Києві. Вперше в Україні глядачам пропонують аналог легендарних паризьких кабаре. На гостей чекають шик, стиль, яскраві костюми, оригінальні декорації та зваблива постановка.

Вар’єте «Рояль» (21+) – це зручне крісло, містична напівтемрява, атмосфера класичних вар’єте початку 20-го століття. Переступаючи поріг клубу, гості на один вечір зануряться у перформанс-провокацію. У театралізований сюжет вплетені музичні номери й інтерактивна комунікація з гостями. Це жива та відверта гра з вигадливим сюжетом, яка перетворюється на новий та неповторний твір.

Музичним продюсером шоу виступив український музикант та композитор Олексій Боголюбов, відомий своїм особливим відчуттям музики та нестандартним підходом. Знамениті мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. Олексій створює аранжування для популярних українських та закордонних артистів. Як музикант бере участь у камерних колективах, біг-бендах та оркестрах.

Хореографами-постановниками шоу стали відомі українські танцівниці, керівниці балету NC-17 Showballet та засновниці школи танцю Twist Анна Паламарчук і Катерина Тришина, а також хореограф і солістка балету NC-17 Showballet Світлана Черниш. Катерина Тришина та Анна Паламарчук також відомі своєю участю у телепроектах «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками».

Фотоматеріали до проекту підготував відомий арт-ню фотограф Руслан Лобанов. 

Найближчі вистави вар’єте «Рояль» відбудуться: 25 жовтня; 9, 16, 22 і 29 листопада; 9 і 13 грудня.

Купити квитки.