Фестивалі

Чому варто йти на Дні турецької культури в Києві

В програмі цьогорічного культурного фестивалю, що пройде з 21 жовтня по 3 листопада 2019 року, заявлені покази сучасних різнопланових турецьких стрічок, серед яких і фільм-переможець Каннського фестивалю, а також знайомство з турецькою гастрономією, художня виставка й концерт у Київській філармонії.

Подією-відкриттям стане концерт «Відлуння музики з різних берегів» за участю українського піаніста Олексія Ботвінова, турецького перкусіоніста Бурхана Очали та кримськотатарського гітариста Енвера Ізмайлова 21 жовтня у Національній філармонії України.

 

Крім цього, заплановано провести дні турецької кухні (28-31 жовтня) в готелі Hilton (Бульвар Тараса Шевченка, 30). Найвідоміші шеф-кухарі, які прибудуть з Туреччини, створять спеціальне турецьке меню.

З 1 по 3 листопада пройде тиждень турецького кіно, під час якого демонструватимуться стрічки «Блакитний велосипед», «Колись давно в Анатолії» (гран-прі Каннського кінофестивалю 2011 року), «Фокусник», «Народ мого діда», «Останній лист». Ці фільми покажуть в столичних кінотеатрах «Київська Русь», «Братислава», «Ліра», «Лейпциг», «Дніпро».

Детальна інформація про фільми та сеанси — на фейсбук-сторінці турецького культурного інституту імені Юнуса Емре.

Також у рамках днів турецької культури в інституті імені Юнуса Емре (вул. Пушкінська, 28) 28 жовтня о 15.00 відбудеться виставка живопису «Барви світу. Туреччина».