Концерти

Гурт ADAM зіграє концерт у Києві 3 листопада

Український неосоул-гурт ADAM, який навесні цього року презентував другий студійний альбом «РОНІМ», закінчує першу частину всеукраїнського туру концертом у Києві 3 листопада.

Український неосоул-гурт ADAM завершить першу частину всеукраїнського туру #ІзіМані концертом у Києві. Виступ відбудеться 3 листопада у клубі Atlas.

Гурт готує програму з улюблених пісень «Люба», «Танцюй, мила», «Таку як є», а також презентує абсолютно нові композиції, які увійдуть до третього альбому під назвою #ІзіМані.  Окрім того, музиканти обіцяють глядачам сюрпризи, і один з них – це виступ із зірковим гостем.

«Наш тур видався дуже кайфовим! Концерти були круті, ми отримали купу емоцій. Дуже чекаємо на виступ у Києві! Це наше рідне місто і у ньому завжди особливі концерти», – поділилися музиканти.

Гурт ADAM заснували в 2014 році саундпродюсер і автор пісень Міша Клименко та його дружина Саша Норова, яка стала музою колективу. У 2017 році гурт випустив дебютний альбом «ЧЮЗ МЮЗ», який увійшов до 17 найкращих альбомів року за версією LiRoom, і став абсолютною любов’ю в очах меломанів.

Навесні цього року вийшла платівка «РОНІМ». Вона пронизана потужним звучанням і життєвою лірикою, яка не залишає байдужими слухачів. Альбом вмістив в себе тринадцять треків, на чотири з яких музиканти відзняли відео. У перший тиждень «РОНІМ» потрапив в Топ-100 альбомів в Apple Music України.

гурт адам

Вокаліст і засновник колективу Міша Клименко також відомий своєю співпрацею із зірками української сцени: Олександром Пономарьовим, The Alibi Sisters, Марією Яремчук, Тонею Матвієнко та іншими. Він писав музику для телевізійних проектів на телеканалах «Новий», «ICTV», «1+1» та багатьох інших. Але прийшов час, і Міша вирішив, що готовий ділитися своєю творчістю. Він пише різнопланову музику – за стилем і за енергією, але вся вона про любов – до своєї Жінки і до свого Життя.

Саша Норова в цьому турі зазвучить вперше. До ніжної пластики танцю додасться краса її голосу. Також муза ADAM зіграє на музичних інструментах. Пульс гурту – ударник і перкусіоніст Андрій Гриценко – дає всім емоціям на сцені симетрію та структуру. Його біт і ритм не дозволять вам всидіти на місці під час концертів ADAM.

Квитки — за посиланням.