Концерти

Гурт ADAM вирушає у свій перший всеукраїнський тур

Український неосоул-гурт ADAM, який навесні цього року презентував другий студійний альбом «РОНІМ», вирушає у всеукраїнський #ІзіМаніТур. Колектив виступить в п'яти містах: у Львові, Одесі, Дніпрі, Києві та Харкові.

Розпочнеться тур 11 жовтня у Львові. ADAM готує програму з улюблених пісень: «Люба», «Танцюй, мила», «Таку як є», а також презентує абсолютно нові композиції, які увійдуть до третього альбому під назвою #ІзіМані.

Гурт ADAM заснували в 2014 році саундпродюсер і автор пісень Міша Клименко та його дружина Саша Норова, яка стала музою колективу. У 2017 році гурт випустив дебютний альбом «ЧЮЗ МЮЗ», який увійшов до 17 найкращих альбомів року за версією LiRoom, і став абсолютною любов’ю в очах меломанів.

Навесні цього року вийшла платівка «РОНІМ». Вона пронизана потужним звучанням і життєвою лірикою, яка не залишає байдужими слухачів. Альбом вмістив в себе тринадцять треків, на чотири з яких музиканти відзняли відео. У перший тиждень «РОНІМ» потрапив в Топ-100 альбомів в Apple Music України.

гурт адам

Вокаліст і засновник колективу Міша Клименко також відомий своєю співпрацею із зірками української сцени: Олександром Пономарьовим, The Alibi Sisters, Марією Яремчук, Тонею Матвієнко та іншими. Він писав музику для телевізійних проектів на телеканалах «Новий», «ICTV», «1+1» та багатьох інших. Але прийшов час, і Міша вирішив, що готовий ділитися своєю творчістю. Він пише різнопланову музику – за стилем і за енергією, але вся вона про любов – до своєї Жінки і до свого Життя.

Саша Норова в цьому турі зазвучить вперше. До ніжної пластики танцю додасться краса її голосу. Також муза ADAM зіграє на музичних інструментах. Пульс гурту – ударник і перкусіоніст Андрій Гриценко – дає всім емоціям на сцені симетрію та структуру. Його біт і ритм не дозволять вам всидіти на місці під час концертів ADAM.

Розклад туру та квитки:

11 жовтня – Львів, гастропаб MolodoZeleno
19 жовтня – Одеса, Urban Music Hall
26 жовтня – Дніпро, Rio Club
3 листопада – Київ, клуб Atlas
8 листопада – Харків, арт-завод «Механіка»