Вихідні в місті

Куди піти в Києві на вихідні 13–14 липня 2019

Попри примхи погоди, літо продовжується. І освіжна прохолода – точно не привід проводити вихідні, сидячи вдома. Місто так само вирує цікавими подіями, то може варто приєднатися до цього виру?

Арт-проект Verbalization

Коли: галерея «Лавра» (біла зала, вул. Лаврська, 7)
Де: до 16 липня
Вартість: безкоштовно

Актуальна виставка з цікавою концепцією спрямована на пошуки системи комунікації в суспільстві. У своїх картинах митці намагалися відтворити те, як стрімко змінюється світ. Адже з появою мобільних телефонів, соціальних мереж і месенджерів люди перестали слухати одне одного, і це значно вплинуло й продовжує впливати на мистецтво, його розуміння й існування в сучасних реаліях.

Фестиваль Made in Ukraine. Summer Camp

Коли: 12–14 липня
Де: Контрактова площа
Вартість: безкоштовно
Фестиваль Made in Ukraine. Summer Camp

Уже цими вихідними, уп’яте за час свого існування, у Києві пройде найбільший всеукраїнський фестиваль товарів українських виробників. Організатори очікують понад 350 підприємців із усієї країни. Ви не лише зможете придбати щось із одягу, взуття, аксесуарів, гастрономії та предметів комфорту, а й весело провести час, узявши участь у різних майстер-класах і конкурсах.

Про затишок організатори теж не забули: для голодних – фуд-корти зі смачною їжею, для втомлених – зони відпочинку, для матусь із немовлятами – спеціальні куточки, для дітей – гральні майданчики. Приємну атмосферу фестивалю також будуть підтримувати музичні виступи виконавців.

Опера під зоряним небом

Коли: 3 липня, 19:30
Де: Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вартість: 200–400 грн

Якщо хочете по-новому відкрити для себе оперу – відвідайте повнокупольне шоу опера під зоряним небом «Нова історія». Київський планетарій представить нереальні графічні проекції на одному з найбільших куполів Європи. А ви – почуєте відомі арії у виконанні найкращих молодих солістів, які представляють Україну на всесвітньо відомих оперних сценах світу. Акомпануватиме солістам на фортепіано неперевершена Оксана Сліпченко. Відчуйте монументальність, чуттєвість і повну красу опери як жанру вже цієї суботи.

Третій етап RTR Time Attack

Коли: 4 липня, 10:00
Де: Автодром «Чайка», вул. Антонова, 2
Вартість: 120 грн
Третій етап RTR Time Attack

Автодром «Чайка» запрошує насолодитися швидкістю, звуком моторів, приємною атмосферою й обрисами найстильніших і найпотужніших автомобілів України на третьому етапі RTR Time Attack.

Ви побачите, як більше ніж 50 кращих пілотів боротимуться за подіум зі складної та цікавої конфігурації «реверс». У перервах між заїздами глядачів чекатимуть круте Drift Show і екстремальне Stunt Show – показові виступи провідних дріфт- і стант-пілотів країни. Приємною несподіванкою стануть заїзди Drift Taxi, в межах яких кожен охочий зможе проїхатися автомобілем із професійним пілотом. Розміщені на автодромі зони відпочинку і фуд-корту зроблять ваше перебування більш комфортним.

Стендап і вино

Коли: 14 липня, 19:30
Де: арт-клуб «Видиво й вино», вул Січових Стрільців, 1/5
Вартість: 100 грн

Провести вечір у компанії веселих людей за келихом вина, милуючись вечірнім Києвом – що може бути ліпше?! Арт-клуб влаштовує справжнє стендап-шоу, де столичні коміки презентують глядачам нову програму. Ви будете першими, хто почує й оцінить їхній гумор. Ви станете головним цінителем, редактором і критиком молодих ентузіастів.

Приходьте насолодитися комедією й зарядитися позитивом перед початком нового робочого тижня!