Їжа

Екскурсія на кухню ресторану Eastman

У київському ресторані далекосхідної кухні Eastman відбувся бранч «Як це їсти», під час якого команда проєкту відкрила двері на свою кухню та показала гостям усі процеси створення колоритних страв зі свого меню. Бренд-шеф мережі First Line Group Вова Ташаєв розповів свою гастрономічну історію відносин зі Сходом, презентував найнезвичайніші страви та показав, як традиційно їх їдять.

Проєкту Eastman ресторатора Дмитра Запорожця нещодавно виповнився рік. Кухня Eastman — це симбіоз індійської, китайської, тайської, шри-ланкійської кухні та історії любові до Близького та Далекого Сходу. На честь дня народження проєкту креативна команда Eastman організувала бранч «Як це їсти». Його місія — познайомити аудиторію з яскравими східними стравами та розповісти історію, яка стоїть за їх створенням.

Для гостей Eastman — це можливість скуштувати нове, отримати емоції від східної культури та гастрономії. Крім того, заклад створює нові формати для вже знайомих продуктів, наприклад, Наполеон-бар із кокосовим, манговим, матча та ще п’ятьма авторськими рецептами цього десерту.

Ролик «Як це їсти»: пані-пурі

Ролик «Як це їсти»: супу-дамплінгз