Тренування

Що таке «Олімпійський день» і чому на нього варто прийти

Вболіваєте за українських спортсменів на літніх і зимових олімпіадах? Не пропускаєте жодної трансляції з улюблених видів спорту? Хочете познайомитися з чемпіонами, спробувати себе в якомусь із видів спорту й прищепити любов до фізичної активності своїм дітям? Тоді вам, і насамперед вашим синам і донькам, на «Олімпійський день – 2019», що відбудеться 18 травня на Оболонській набережній у Києві!
«Олімпійський день» відзначається щороку до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету в багатьох країнах світу. Це свято спорту для всієї родини, покликане допомогти знайти фізичну активність до душі та відчути себе хоч трошки, але олімпійцем.

«Олімпійський день – 2019» – це насичена бігова програма для дітей, аматорів і професіоналів (забіги на 500 м, 1,6 км, 3 км), зустрічі з олімпійцями, різноманітні конкурси й вікторини, гарантовані олімпійські подарунки та пам’ятні сувеніри кожному учаснику!

Олімпійський день – 2019

Минулого року на «Олімпійський день» у Києві зібралися майже 7000 любителів спорту й здорового способу життя. Олімпійські призери ділилися своїм досвідом і проводили майстер-класи. Серед них були Денис Берінчик (бокс), Олег Верняєв (олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики), Жан Беленюк (греко-римська боротьба), Павло Тимощенко (п’ятиборство), Яна Шемякіна (фехтування).Окрім сучасних спортсменів заходи відвідали титуловані зірки спорту –Вадим Гутцайт (фехтування), Наталія Добринська (багатоборство), Денис Силантьєв (плавання), Лілія Подкопаєва (спортивна гімнастика), Олена Говорова (легка атлетика), Георгій Зантарая (дзюдо), Юлія Прокопчук (стрибки у воду), Дар’я Білодід (дзюдо) та Влад Гераскевич (скелетон, перший в історії України скелетоніст, який здобув олімпійську ліцензію й виступив на Олімпіаді в Пхьончхані у 2018 р.).

Цьогоріч свято спорту у Києві знову відбудеться на Оболонській набережній. Окрім різноманітних вікторин, майстер-класів від учасників Олімпійських ігор та інтерактивних ігор, в парку «Наталка» планується забіг на олімпійську дистанцію (1,6 км), дистанцію в 3 км і дитячий старт (500 м). Реєстрація на забіг безкоштовна й проходитиме саме перед стартом – з 9:40 до 10:50 ранку.