Змагання

Бігові події лютого 2020 в Європі

В перші місяці зими забіги для аматорів-бігунів є підготовчим етапом для майбутніх важливих стартів сезону.

Розповідаємо про найближчі марафони та напівмарафони Європи, маршрути яких заворожують та мотивують на подальші бігові звершення.

Веронський напівмарафон

Коли: 16 лютого
Де: Верона, Італія

13-й напівмарафон «Ромео і Джульєтта» приурочений до Дня всіх закоханих. Він щороку збирає понад тисячі учасників, закоханих у біг. Траса напівмарафону пролягає через історичний центр міста. Тому кожен учасник має унікальну нагоду не лише встановити власний рекорд, а й насолодитися пам’ятками Верони.

7-th Napoli City Half Marathon

Коли: 23 лютого
Де: Неаполь, Італія

Неаполітанський напівмарафон може похизуватися однією з найдивовижніших трас Європи, заради якої вже варто включити забіг до свого календаря подій.  Учасники подолають 21 км історичною частиною міста, яку занесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. А якщо вам не під силу підкорити відразу 21 км, ви можете пробігти естафету зі своїм напарником, розділивши дистанцію на 10 та 11 кілометрів.

36-й Севільський марафон

Коли: 23 лютого
Де: Севілья, Іспанія

Надокучила сіра українська зима? Хутчіш до сонячної Іспанії на 36-й Севільський марафон з щорічною Макаронною вечіркою. Маршрут траси пролягає вулицями столиці Андалусії, пересікає річку Гвадалквівр та проходить двома відомими мостами — Реладіос і Баркета. Ходять чутки, що Севільська траса вважається найплоскішою у Європі.