Змагання

Цікаві бігові події серпня 2019

Серпень – останній літній місяць. Поволі спека починає відступати, а бігові старти набирають оберти перед своїм основним сезоном – осінню. Розповідаємо, куди можна поїхати побігати у серпні!

Kharkiv TRAIL Half Marathon

Де: Харків, Україна
Коли: 3 серпня

Слово «трейл» в Kharkiv TRAIL Half Marathon говорить про те, що це буде нестандартний міський напівмарафон. Старт відбудеться в лісопарку з набором висоти близько 550 метрів. Дистанції: 7 км (одне коло) і напівмарафон (3 кола). Вартість реєстрації: 299 грн (пакет «Економ») і 475 грн (пакет «Стандарт»). Основа траси проходить по колу гірського бігу фестивалю STRONG RUN.

Траса 
траса забігу

Chornohora Sky Marathon

Де: Карпати, Україна
Коли: 17 серпня

Нічний Chornohora Sky Marathon цього року святкує свій перший ювілей – п’ятиріччя. Учасники можуть вибрати дві дистанції: 23 км і справжнісінький гірський ультрамарафон довжиною у 60 км! Траса ультрамарафону починається в селі Луги, фініш – у селі Кваси. Вона проходить через шість вершин, включаючи Говерлу. Також звертаємо вашу увагу на те, що цього разу забіг буде проходити вночі – стартуємо о 22:00. Реєстрація відкрита до четвертого серпня.

36-й Рейк’явікський марафон і напівмарафон

Де: Рейк’явік, Ісландія
Коли: 24 серпня

У спекотну погоду бігати найкраще або вночі, або в місцях, прохолодніших за Київ. А що може бути кращим, ніж приємна літня прохолода Ісландії? Якщо ви давно хотіли відвідати цю неймовірну країну, взяти участь в тамтешньому марафоні чи напівмарафоні – хороший привід! Вартість реєстрації – від 78 до 117 євро. Цей марафон – не тільки єдина плоска та приємна траса для забігів у Європі в літню спеку, але й ваш останній шанс кваліфікуватися на престижний Бостонський марафон. Дистанції: 3 км, 10 км, напівмарафон і марафон.

Карта марафону
Карта напівмарафону

Забіг у вишиванках

Де: Київ, Україна
Коли: 24 серпня

Щорічний Забіг у вишиванках проводиться на честь Дня Незалежності України з 2014 року. Його мета – об’єднання людей, розвиток масового спорту та здорового способу життя й, звичайно ж, підтримка патріотичної хвилі в такий  важливий день. Дорослі дистанції: 3 км і 5 км, дитячі — 100 м, 500 м і цілий кілометр. Дрес-код – вишиванка у будь-якому вигляді. Реєстрація на подію ще не відкрита. Чекайте оновлень, ми обов’язково вам нагадаємо!

Ставангерський марафон

Де: Ставангер, Норвегія
Коли: 31 серпня

Ставангерський марафон (Stavanger Marathon) – гарний спосіб «закрити» своє бігове літо! У цьому забігу варто брати участь хоча б заради того, щоб помилуватися величними фіордами. Траса проходить вулицями нафтової столиці Норвегії, міста Ставангера, повз озера Бреіаватнет (Breiavatnet) і Стоккаватнет (Stokkavatnet), берегами фіордів Gandsfjorden та Hafrsfjord, навколо озер Мосватнет (Mosvatnet) і Hålandsvatnet. Вартість реєстрації – від 73 до 83 євро. Крім того, для участі в забігу вам потрібна ліцензія Норвезької атлетичної федерації. Її можна отримати при реєстрації, сплативши разовий внесок у 4-6 євро.

Траса марафону 

Траса марафону