Фан

Повний релакс: найближчі йога-фестивалі

Завершити це літо в гармонії з собою, медитуючи на березі моря або в лісі, – чудовий спосіб упорядкувати свої думки, трохи оздоровитися й підготуватися до осені. Зробити це можна на коротких ретритах вихідного дня або й на масштабних заходах. Якщо маєте таке бажання – впевнено вирушайте на йога-фестивалі, які проходитимуть на початку вересня в Україні.

Kyiv AcroYoga Fest 6.0

Коли: 1 вересня 2019
Де: «Скворечник» – міський екопростір (ст. м. “Гідропарк”), Київ
Вартість: 550–700 грн.
йога-тренінг

У перший день осені на березі Дніпра в “Скворечнике” відбудеться фестиваль акройоги. Програма цікава й дуже насичена: на вас чекають цілих 11 годин акройоги без зупинки, понад 14 запрошених викладачів з різних країн (Україна, Ізраїль, Росія) й більше ніж десять майстер-класів. Для участі потрібно заповнити анкету учасника

Avatar Yoga Fest 2019 After-Party

Коли: 7 вересня 2019
Де: “Скворечник” – міський екопростір (ст. м. “Гідропарк”), м. Київ
анонс та афіша заходу з йоги

Це радше не фестиваль з майстер-класами, а можливість зібратися в прекрасному місці й поспілкуватися з не менш чудовими людьми, закоханими в йогу та все, що з нею пов’язано. Будуть танці, мантри, медитації, смачна їжа й розмови про все на світі.

Avatar Yoga Festival

Коли: 1–6 серпня 2019
Де: село Лебедівка Одеської області.
йога на вулиці

Наймирніший фестиваль року. Він був задуманий як щорічний оздоровчо-освітній проект, який збирає людей, захоплених йогою та саморозвитком. Avatar Yoga Festival проводиться щорічно, починаючи з 2015 року. Цьогоріч він проходив 1–6 серпня в селі Лебедівка Одеської області.