Гаджети

7 корисних гаджетів для занять плаванням

Хтось з нас ще застав часи, коли для занять плаванням вистачало купальника чи плавок. А якщо людина користувалась окулярами для плавання, то це свідчило, що вона має певний досвід у спорті.

В наш час активний відпочинок на воді став таким же високотехнологічним, які і всі інші види людської діяльності. Ось короткий перелік пристроїв, що допоможуть вам під час занять плаванням.

Фітнес-трекер Swimsense Live

Це повний аналог традиційних трекерів, але створений для використання у воді. Він надає дані й аналізує 5 основних параметрів: часові інтервали, темп, дистанцію, пульс, витрачені калорії. Обчислюється показник індивідуальної ефективності плавання (SWOLF). Точність даних гарантується запатентованою технологією. Мобільний додаток Finis Live для роботи з трекером доступний для платформ iOS та Android.


Метроном FINIS Tempo Trainer Pro

FINIS Tempo Trainer Pro

Найтехнічніший гребок нічого не вартий, якщо частота гребків мала. Ось чому інформація про відстань, яку спортсмен покриває за один гребок, а також частоту гребків надзвичайно важлива для досягнення високих результатів. Простий у використанні водонепроникний метроном FINIS Tempo Trainer Pro подає звуковий сигнал через задані інтервали часу. При правильному використанні метронома плавець може навчитися витримувати необхідний ритм плавання, що істотно вплине на швидкість його руху.


Водостійкий плеєр Speedo AquaBeat LZR Racer

Speedo AquaBeat LZR Racer

Музика – чудовий мотиватор для занять спортом. Прогрес технологій дозволяє без проблем додати саундтрек до занять плаванням. Наприклад, за допомогою плеєра AquaBeat LZR Racer 2GB MP3 Player від компанії Speedo. Надійна герметизація вушних вкладишів забезпечує високу якість звучання під час плавання. 2GB внутрішньої пам’яті достатньо для зберігання 500 треків у форматі MP3 чи 1000 – у WMA. Ергономічні кнопки забезпечують зручне управління гаджетом у воді. Конструкція плеєра дозволяє пірнати з ним на глибину до 3 м.


Маска H2O Ninja Mask

Ця маска призначена для пірнання в теплій воді. Своїм дизайном H2O Ninja Mask нагадує маску легендарних ніндзя. Але основні переваги H2O Ninja Mask зовсім в іншому. Вона не обмежує поле зору, бо прозоре скло повністю закриває обличчя. Важливе ноу-хау в конструкції маски – її скло дуже мало запотіває зсередини. Також маска дозволяє дихати як через рот, так і через ніс, бо трубка для дихання вбудована в конструкцію маски і має оптимальні параметри для комфортного дихання. Матеріал H2O Ninja Mask – легкий ударостійкий полікарбонат.


Моноласт Mahina Mermaid MerFin

Mahina Mermaid MerFin

Творець компанії Mahina Mermaid – австралійка Каззі Махіна. Вона виросла на узбережжі, і рано відчула свій тісний зв’язок з океаном. У 2004 році Каззі запросили на зйомки рекламних кліпів на природоохоронну тематику. Тоді дівчина повинна була плавати з дельфінами. Під час зйомок вона власноруч виготовила перший «хвіст русалки» з латексу та силікону. Після першого, досить вдалого експерименту, Махіна продовжила втілювати у життя дитячі мрії. Нині компанія Mahina Mermaid MerFin стала відома завдяки створенню незвичайних «казкових» моноластів, дуже схожих на хвости русалок. Більш того, завдяки активності Каззі з’явилась дивна субкультура, в якій поєднана любов до океану, казок, та активного відпочинку. Більш того, продукція компанії – моноласти Mahina MerFins вважаються найбільш функціональными, ефективними та бюджетними «плавцями русалки».


Плавальна дошка Speedo Competition II Kickboard

Speedo Competition II Kickboard

Плавальні дошки потрібні не тільки дітям чи плавцям-початківцям. Досвідчені спортсмени використовують їх для відточування техніки, розвитку окремих м’язів, реабілітації після травм.

Читайте також: Гаджети для контролю самопочуття та здоров’я

Speedo Competition II Kickboard виготовлена з спіненого композитного полімерного матеріалу EVA подвійної щільності. Конструкція дошки забезпечує максимальний комфорт у користуванні при тривалих тренуваннях у воді. Ергономічний дизайн робить її своєрідним тренажером для плавання.


Носова кліпса Speedo Competition Nose ClipSpeedo Competition Nose Clip

Це простий, але важливіший аксесуар для плавців. Високоякісний затискач для носа, який підходить для будь-якого стилю плавання. Оснащений м’якими силіконовими накладками, він підходить для будь-якої форми обличчя.

На завершення огляду хотілося б ще раз сказати про таке. Якщо ви початківець, то не варто комплексувати, що не маєте в своєму розпорядженні весь арсенал спорядження, про яке ми розповіли. Почніть просто з самого плавання. Поступово, з досвідом, ви зрозумієте – що саме вам буде необхідно. А за цей час отримаєте прекрасну фізичну форму та самопочуття, що їх дарує людині світ води.