Гаджети

5 мобільних додатків для бігунів

Якщо ви вже твердо вирішили зайнятися бігом, вам обов’язково потрібен інструмент, який допоможе відстежувати прогрес і чітко дотримуватиcя рекомендацій тренера. Зробити це дуже легко – треба просто завантажити додаток для бігу, ввести необхідні дані та насолоджуватися тренуванням.

Відстежувати прогрес потрібно не тільки досвідченим бігунам із серйозними фізичними навантаженнями під час підготовки до марафону, але й новачкам, які зібралися пробігти свої перші 5 кілометрів. До речі, 26 травня 2019 року на день Києва відбудеться 27-й «Пробіг під каштанами»!

Реєстрація триває до 22 травня включно. Дистанція – 5 км, отже у вас якраз буде достатньо часу на підготовку до, можливо, свого першого у житті бігового старту.

Отож, 5 простих у користуванні мобільних додатків для бігу для користувачів iOS та Android.

RunKeeper

Простий та зручний у використанні додаток від Asics. Він дозволяє відстежувати відстань, моніторить швидкість і темп, рахує кількість витрачених калорій та допомагає відстежувати прогрес за допомогою аналітики: графіків і даних, які додаток збирає впродовж часу використання. Ви можете під’єднати свій трек-ліст і слухати улюблені музичні композиції під час тренувань, брати участь у віртуальних змаганнях серед своїх друзів і під’єднати до кардіодатчиків і таких фітнес-трекерів, як Garmin або Fitbit. І саме тут ви можете знайти для себе план тренувань для перших п’яти кілометрів, якщо на даний момент не маєте можливості займатися під наглядом тренера. Також, окрім бігу, ви можете відстежувати інші види фізичної активності (велосипед, трекінг й інше).

Завантажити додаток: iOS, Android


MapMyRun

Мобільний додаток для бігу від Under Urmor, який стане вашим надійним другом і помічником на шляху до досягнення мрії. За допомогою MapMyRun ви можете відстежувати свої бігові маршрути за допомогою GPS, моніторити темп і відстань, пульс, якщо під’єднати кардіодатчик, слідкувати за успіхами друзів і сім’ї, брати участь у віртуальних змаганнях з будь-якої точки земної кулі.

Також до цього додатку можна під’єднати понад 400 зовнішніх пристроїв, а через десктопну версію — планувати маршрути для наступних тренувань.

Завантажити додаток: iOS, Android


Runtastic

Цей мобільний додаток має все, що необхідно для відстежування бігового прогресу: GPS-відстежування в реальному часі, постановка цілей, щоденник тренувань з аналітикою, інтегрований музичний плеєр. Голосовий тренер буде повідомляти про ваші успіхи, а ваші друзі зможуть заохочувати вас під час пробіжки у реальному часі!

Ви можете синхронізувати Runtastic з Apple Watch, браслетом Garmin і навіть з велокомп’ютером Garmin Edge, якщо ви полюбляєте велосипедні прогулянки.

Завантажити додаток: iOS, Android


Nike + Run Club

Nike + Run Club напакований всіма функціями, які присутні у кожному біговому додатку: відстеження GPS, статистика (темп, кілометраж — і загальний, і по кожному тренуванню, кількість витрачених калорій та інше), але пропонує деякі абсолютно унікальні бонуси. Додаток пропонує аудіогіди, які будуть керувати вашим темпом, розповідати історію, або перетворять ити звичайне тренування на усвідомлений біг  за допомогою додатку для медитації Headspace. Також ви можете отримувати мотиваційні цитати від топ-тренерів Nike та підбадьорливі вигуки від друзів прямо під час пробіжки.

Завантажити додаток: iOS, Android


Endomondo

Ще один біговий додаток Under Armor, якій охоплює не тільки біг. За його допомогою ви можете відстежувати свій прогрес ще у 60 різних видах спорту! Як і попередні спортивні додатки, Endomndo допомагає відстежувати маршрути за допомогою GPS, дає можливість під’єднати кардіомонітор, змагатися та тренуватися разом із друзями, збирає дані та видає аналітику у вигляді графіків, повідомляє, коли про нові персональні рекорди, дозволяє під’єднати до себе Garmin, Polar, Fitbit, Samsung Gear тіа може інтегруватися разом із додатком для здорового харчування MyFitnessPal.

Завантажити додаток: iOS, Android