Гаджети

Розпродаж смартфонів Samsung Galaxy Fold

21 грудня 2019 року в Україні стартував продаж Samsung Galaxy Fold – першого смартфону з гнучким екраном. Samsung Electronics наразі оголошує про повний продаж першої партії Samsung Galaxy Fold в Україні.

«Ми дуже раді, що поява нового Galaxy Fold викликала справжній ажіотаж, адже це — високотехнологічний преміум продукт і довгоочікувана інновація в категорії смартфонів. Очевидно, що український споживач преміум сегменту прагне не тільки ексклюзивності, але й вимагає від гаджетів інноваційних характеристик, що дають додаткові можливості та розширюють кордони. Samsung Galaxy Fold ідеально для цього підходить.

Ми докладаємо зусиль для того, щоб задовільнити всі запити на покупку Galaxy Fold, але поставки цього продукту обмежені через попит, що значно перевищує пропозицію в усьому світі і в Україні також», — зазначила Елліна Лебедєва, керівник департаменту мобільних пристроїв Samsung Elecronics Україна.
Користувачі, які зробили реєстрацію для можливості купівлі Samsung Galaxy Fold на офіційному сайті виробника або на сайтах торгових партнерів, зможуть викупити смартфон починаючи із 28 грудня у низці фірмових салонів Samsung Experience Store, а також у магазинах партнерів.
Ми високо цінуємо увагу користувачів до продуктів Samsung Galaxy і вдячні за високий інтерес до Samsung Galaxy Fold в Україні.
Перелік магазинів, де можна ознайомитися з Samsung Galaxy Fold:
Samsung Galaxy Fold