Гаджети

ТОП-3 додатка для дисконтних карток

Щоб не носити з собою купу дисконтних карток, є просте і зручне рішення – додатки для смартфону. Треба один раз занести дані, а потім тільки знаходити потрібну в електронному форматі

Stocard

Дані з дисконтної картки можна ввести вручну або за допомогою сканерів і телефонної камери. Після цього картки не потрібно носити з собою, достатньо відкрити додаток. Не потрібно реєструватись, підтримує дисконтні картки більшості українських мереж. Головна перевага – зручний інтерфейс. Недолік – якщо магазин використовує лазерний або планшетний сканер, скористатись знижкою за допомогою додатка не вийде.

Вартість: основна версія безкоштовна

Скільки пам’яті на телефоні займає: 18 Мб

PINbonus

Для роботи з додатком потрібно пройти реєстрацію. Додаток не тільки збирає дисконті картки, але і надсилає повідомлення про нові акції та кешбек. Недолік – після реєстрації на пошту можуть приходити листи з інформацією щодо нових знижок (інколи вони нагадують рекламні листи). Всі картки можна зберігати в “хмарі”, користуватись додатком можна без доступу до мережі.

Також можна обрати одразу кілька країн. Така функція стане у нагоді тим, хто часто робить покупки в інших країнах або багато подорожують.

Вартість: основна версія безкоштовна

Скільки пам’яті на телефоні займає: 18 Мб

GetCARD

Для роботи необхідно пройти реєстрацію. Додаток має широку базу акційних пропозицій у різних ретейлерів, магазинах, повідомляє про кешбек. Інтерфейс досить простий у використанні, проте має більш широкий у порівнянні з конкурентами функціонал. Наприклад, пакет “смарт” (перший місяць дії безкоштовно) включає в себе близько 1000 дисконтних карт, правда, деякі з них на території України не діють.

Вартість: основна версія безкоштовна

Скільки пам’яті на телефоні займає: 17 Мб