Гаджети

Мобільні додатки для ведення бюджету

Щоб краще контролювати витрати, а сімейний баланс на кінець місяця був позитивний, краще завантажити на смартфон додаток, який допоможе вчасно відстежувати, куди ж йдуть ваші гроші. Ми рекомендуємо найкращі додатки, які допоможуть з контролем особистих і сімейних коштів.

Money Manager

Мобільний додаток збирає інформацію про доходи й видатки, ділить її за категоріями, показує фінансову статистику та створює інфографіки.

Основні переваги: можливість переглядати інформацію за допомогою комп’ютера, планувати видатки за окремими категоріями, наприклад, на їжу. Дані можна копіювати та відправляти на e-mail. Є калькулятор і швидкий пошук по видаткам і прибуткам.

мобільний додаток

Вартість: основна версія безкоштовна
Скільки пам’яті на телефоні займає: 9,7 Мб

Spendee

Один із найпопулярніших додатків для планування сімейного бюджету: понад 1 млн завантажень із PlayMarket. Основна перевага — Spendee рекомендує, за рахунок чого можна економити і збирає інформацію з банківського рахунку. Для цього картку потрібно підключити до додатку. Для аналізу статистики додаток формує інфографіки. На особливий період — наприклад, подорожей, можна створити окремий гаманець і вести окремий бюджет.

додаток для бюджету

Вартість: основна версія безкоштовна
Скільки пам’яті на телефоні займає: 12 Мб

Monefy

Один із найпростіших додатків для ефективного керування сімейним бюджетом. На головному екрані всього дві кнопки — доходи і витрати. Інформація формується в інфографіки, синхронізується з Google Drive або Dropbox. Переваги — вбудований калькулятор, відсутність реклами, доступ до додатку захищений паролем.

мобільний додаток для витрат

Вартість: основна версія безкоштовна
Скільки пам’яті на телефоні займає: 7 Мб