Техніка

Вечеря з шефом: нова інтуїтивна техніка для кухні

«Немає значення, шеф-кухар ви чи аматор – готувати як профі може кожен, якщо техніка допомагає і розуміє з півслова», — саме це зрозуміли запрошені гості майстер-класу зі шведської кухні, які 11 червня завітали у CookerySchool Євгена Чернухи. Найвідоміші в Україні фуд-блогери та представники преси мали шанс випробувати техніку від Electrolux та приготувати — і скуштувати — класичні шведські страви.

Першим сюрпризом заходу стала сліпа дегустація закусок. Цікаво, що жоден з гостей так і не зміг здогадатися, що смакує паштетом з оленячої печінки, а також що являє собою гравлакс та гудбрандсдален.

 

Шеф-кухар Євген Чернуха та два його су-шефи провели гостям екскурсію професійною кухнею, де вже давно використовують техніку Electrolux і знають про неї буквально все.

 

Трохи згодом учасники майстер-класу розділились на дві групи й занурилися у кулінарний процес, довіривши контроль википання води функції SenseBoil, а ідеальне запікання риби та десертів — SteamBake.

На диво швидко новоспечені кухарі впоралися з приготуванням класичних шведських основних страв і десертів — навіть ті, хто на початку сумнівався у власних кулінарних здібностях. Того вечора у меню були: приготована на соляному блоці оленина з брусничним соусом і селеровим пюре, тріска sous-vide з апельсинами та соусом із соснових шишок, а також два десерти, kladdkaka і ostkaka: шоколадний брауні та мигдальний чізкейк у шведському стилі.

Цього року компанія Electrolux відзначає соту річницю і може похвалитися тим, що всі ці роки пропонувала споживачам рішення, які роблять життя комфортнішим. Головна ознака лінійки нової інтуїтивної техніки для кухні — це простота налаштувань та керування, адже сучасна людина очікує саме цього не лише від свого смартфону, а й від власної кухонної техніки. Інноваційні рішення для кухні від Electrolux змінюють уяву про те, яким може бути процес готування. Наприклад, функція SenseBoil контролює кипіння на варильній поверхні, PowerBoost забезпечує миттєвий нагрів, SteamBake додає необхідну кількість пари у духовці, а Hob2Hood самостійно керує витяжкою.