Гастротур

Фестиваль вина в Мукачевому

Відсвяткувати Старий Новий рік, дегустуючи закарпатське молоде вино, запрошують організатори фестивалю «Червене вино» в Мукачевому. В парку Перемоги 40 виноробів змагатимуться за першість у кількох номінаціях.

Фестиваль «Червене вино»

Коли: 9–14 січня 2019 р.
Де: парк Перемоги, Мукачеве
фестивалю «Червене вино» в Мукачевому

Протягом усіх днів фестивалю гостей розважатимуть фольклорні колективи, зокрема, колядники та різдвяні вертепи, естрадні групи й ансамблі. Розмаїття сортів вина, його смаків і барв, оригінальність бочок і пляшок здатні задовольнити найвибагливішого гурмана. Біле, червоне, рожеве, гаряче та холодне; з корицею та медом; з пляшки, бочечки, діжки — вибрати точно є з чого. Крім традиційних для Закарпаття сортів «Ізабелла», «Лідія», «Кадарка», сапераві та каберне, на фестивалі також можна спробувати вина європейських сортів — «Цвайгелт», «Трамінер», «Черсегі Фюсереш», «Іршаі Олівер», мускат.

У «Червеному вині» беруть участь і приватні винороби, і знані фірми, що презентують вина під власними торговельними марками. Кращих серед виноробів-аматорів визначає журі, яке складається з кваліфікованих фахівців.

Що ще: на околиці міста розташовано один з трьох найвідоміших замків України: велична фортеця Паланок. У селищі Чинадійово, що неподалік від Мукачевого, в замку Сент-Міклош проводять вечірню екскурсію зі смолоскипами. У селищі Карпати розташований мисливський будинок  Шенборнів, радше схожий на замок казкових героїв.