Дайджест

Найкращі напрямки для подорожей в 2020 за версією Lonely Planet

Відвідини нових міст і країн роблять нас багатшими, дарують не тільки нові враження, а й нові знайомства, знання, роблять життя яскравішим.

Здавалося б, в наші дні все складніше знайти оригінальні напрямки для подорожей, але рейтинг, складений виданням Lonely Planet, пропонує дізнатися більше про маловивчену Середню і Південну Азію та відкрити щось нове у вже добре відомій Європі.

Якщо ви ще не визначилися з планами поїздок на наступний рік, то саме час ознайомитись із рекомендаціями відомого видання про подорожі. 15-й раз поспіль Lonely Planet складає список найкращих регіонів, країн і міст, які варто побачити.

Рейтинг утворюється на основі оцінок численних досвідчених мандрівників, письменників і блогерів. На 2020 рік були відібрані дійсно цікаві напрямки.

Складаючи список Best in Travel цього року, видавець вирішив підкреслити найактуальнішу тему сьогодення — сталість. Серед багатьох причин, за якими південно-азійська країна Бутан посідає перше місце в списку Lonely Planet, — прагнення її жителів зробити життя екологічнішим. У 2020 році королівство стане першою країною у світі, де використовують повністю органічні продукти.

Друге місце в списку рекомендованих для відвідування країн належить Англії, а Північна Македонія посідає третє.

Топ-10 країн для мандрівок:

Бутан
Англія
Північна Македонія
Аруба
Есватіні (колишній Свазіленд)
Нідерланди
Ліберія
Марокко
Уругвай

Окремий рейтинг включає міста. Австрійський Зальцбург, батьківщина Моцарта, обраний містом номер один для подорожей в 2020 році. А ще у 2012-му Зальцбург святкує сторіччя всесвітньо відомого фестивалю музики. Чом не чудовий привід відвідати це місто.

Другий рядок списку міст належить столиці США Вашингтону, а Каїр в Єгипті посідає третє місце.

Топ-10 міст для мандрівок:

Зальцбург, Австрія
Вашингтон, округ Колумбія, США
Каїр, Єгипет
Голуей, Ірландія
Бонн, Німеччина
Ла-Пас, Болівія
Кочі, Індія
Ванкувер, Канада
Дубай, Об’єднані Арабські Емірати
Денвер, Сполучені Штати

Хітом у списку туристичних маршрутів у 2020 році є Великий Шовковий шлях у Середній Азії.