Дайджест

Закохатися в Швейцарію з компанією Elite Tour

На нашій планеті безліч дивовижних і цікавих місць з багатою історією і смачною національною кухнею. Проте лише в одній країні світу є відразу 26 національних страв, а отже, і 26 різних цікавих історій. Лариса де Олівейра, фахівець з відпочинку у Швейцарії, розповідає про свою країну й запрошує вирушити в незабутню подорож.

Відома швейцарська легенда мовить, коли Господь розподіляв багатства земних надр, для країни, що розташувалася в самому серці Європи, їх не вистачило. Щоб виправити цю несправедливість, Бог подарував їй високі гори, сяйнисті льодовики, бурхливі водоспади, мальовничі долини, дивної краси річки й найчистіші лазурові озера.

У невеликій альпійській Швейцарії розташувалися відразу 12 об’єктів зі Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а її неймовірні музеї змусять захоплюватися і дивуватися навіть найдосвідченішого мандрівника. Приміром, у Лозанні є музей, в якому зібрана унікальна колекція арт-брют — тобто картин, написаних людьми з розладом психіки, ув’язненими, медіумами. Чотири поверхи й чотири години постійного здивування, захоплення, вивчення. Представлені роботи — це паралельний світ: загадковий, фантастичний, непередбачуваний, неймовірний. І де межа між божевіллям і геніальністю?

Не любите музеї? Вирушайте до одного з численних виноробних господарств. Наприклад, у регіон Женевського озера, що відомий своїми виноградниками, розташованими на терасах-карнизах. Тамтешні господарі виготовляють тонкі білі вина, серед яких і сорти з маркуванням «гран крю» — тобто вино з виноградника з високою репутацією. Багато з таких вин увійшли до світового бестселера Роберта Паркера «Винний гід покупця» — книжки про подорожі місцями-легендами винної історії. Спробувати ці вина можна лише у Швейцарії, оскільки вони не експортуються.

Швейцарія — країна понад 1500 озер. Кришталево чисті, нереально лазурового кольору, вони дивують неймовірними пейзажами. Тут беруть початок дві найбільші річки Західної Європи — Рона і Рейн. Приголомшливі водоспади, 48 гірських вершин висотою понад 4000 метрів, альпійські луки та запаморочливі віадуки — все це можна побачити, здійснивши подорож країною на одному з численних панорамних потягів, які мають вікна навіть на даху.

Швейцарія приваблює тисячі туристів. Це немов особливий дивний світ, що зачаровує, змушує повірити в те, що рай таки існує. І зовсім не важливо, на яку пору року припаде подорож. Пейзажі Швейцарії та її мальовничі міста, дивовижна кухня та культурні події не розчарують в будь-який сезон і в будь-яку погоду.

Найлегший і дуже зручний спосіб побачити те, що ви хочете, в найстисліші терміни — це наші «лего-тури». Назва говорить сама за себе, адже ви можете досить легко скомбінувати тур — як конструктор — на власне бажання. Базову пропозицію складено таким

чином, щоб дати змогу туристові відкрити для себе дивовижну Швейцарію, а ви можете зробити своє знайомство тіснішим.

Лариса де Олівейра,
директор і власниця компаній Elite Tour, Elite Concierge
Chemin des Croix Rouges 2,
1007 Lausanne
Тел .: +41 21 320 16 90
WhatsApp: +41 78 803 25 28
E-mail: loliveira@bluewin.ch
www.elite-concierge.ch