Гід

Центр сучасного мистецтва в Дубаї

Jameel Arts Centre – це нове особливе місце на мапі Дубаю. Білосніжна будівля з виставковими просторами на кількох рівнях, бібліотекою, дослідницькими майстернями та садом із 33 видів пустельних рослин розташована в центрі міста, на березі бухти Dubai Creek.

Jameel Arts Centre

До вересня 2019 року в Центрі можна побачити інтерактивну інсталяцію «Електричний ботанічний сад», що розташована на терасі під дахом. Штучні рослини в цьому саду не тільки світяться, а й оживають на очах відвідувачів.

Амбіції Центру – стати інкубатором для нових талантів, популяризувати арабських митців, особливо його жіночу частину, – підкріплені солідними зв’язками: Jameel Art Centre є партнером лондонського Музею Вікторії і Альберта, Метрополітен-музею Нью-Йорка та Школи традиційних мистецтв під патронатом принца Уельського.

Дістатися до музею можна за 10 хвилин пішки від станції метро Al Jadaf (зелена гілка). Схема метро Дубаю – тут.

Вхід до Jameel Arts Centre вільний.

Недалеко від музею є ще одна атракція – дубайський дельфінарій. Розклад вистав і квитки – на офіційному сайті.

Дістатися: з Києва до Дубаю виконують рейси МАУ і flydubai, остання літає і з Одеси.

До Дубаю також легко доїхати із сусіднього емірату Шарджі, куди з Києва виконує рейси компанія Air Arabia. Відстань у 17 км можна подолати автобусом або на таксі. Багато готелів Шарджі пропонують безкоштовні трансфери до найбільш цікавих місцин Дубаю.