Біохакінг

Biohacking Conference Kyiv 2021: найкращі вчені, дієтологи та anti-age-фахівці

Як залишатися здоровим, молодим, продуктивним та прожити до 100 і більше років? Усі секрети активного довголіття розкриють на Biohacking Conference Kyiv 2021, яка відбудеться 16 листопада в київському конференц-холі «Оазис».

На конференції виступлять провідні українські вчені, дієтологи, генетики, лікарі-практики, психологи, тренери з фейсфітнесу й інші фахівці. Вони пояснять, як підвищити імунітет і запобігти хворобам, поділяться ефективними методами уповільнення старіння та продовження життя. Експерти розкажуть про здоров’я та красу з погляду anti-age-медицини, а також порекомендують, як налагодити правильний раціон з огляду на індивідуальні потреби організму.

Представляємо спікерів конференції, які розкриють найактуальніші теми щодо зміцнення фізичного та ментального здоров’я. Додатково вони проведуть майстер-класи, які дають змогу гостям закріпити отримані теоретичні знання на практиці.

Спікери конференції:

• Світлана Фус — дієтологиня, фундаторка Центру нормалізації ваги Світлани Фус, експертка популярних телепроєктів на телеканалі СТБ. Тема доповіді: «Життя зараз: правильне харчування для покращення здоров’я».

• Катерина Толстікова — лікарка загальної практики, дієтологиня відомих українських спортсменів, засновниця «Школи здоров’я лікарки Толстікової». Тема доповіді: «Оптимальне харчування як складник anti-age-медицини».

• Борис Донський — імунолог, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії імунології ІПАГ імені О. Лук’янової НАМН України. Тема доповіді: «Як зберегти імунітет та запобігти хворобам?».

• Олена Россошинська — тренерка з гімнастики для обличчя, засновниця Міжнародної академії фейсфітнесу. Тема доповіді: «Фейсфітнес як передовий напрям природної б’юті-індустрії для продовження та збереження молодості».

• Богдан Ткач — перший український нейропсихолог, науковець, доктор психологічних наук.

• Ольга Богатая — членкиня Асоціації нейропсихологів України, засновниця міжнародного консалтингового агентства Ольги Богатої.

iHerb, спонсор реєстрації Biohacking Conference Kyiv 2021, дарує відвідувачам знижку на замовлення в інтернет-магазині iHerb за промокодом BIOUA.

Лише до 15 листопада діє знижка 40% на квитки Biohacking Conference Kyiv 2021.

Програма та реєстрація – на kyiv.biohacking.events.