Побороти туберкульоз разом

«Маю силу» — це соціальна ініціатива партнерства «Зупинимо туберкульоз Україна». 23 жовтня в Києві на концерті зберуться всі ті, хто підтримують ідею боротьби з цією недугою, щоб ще раз наголосити на важливості створення вільного від туберкульозу майбутнього.

Довгий час вважалось, що повністю звільнитись від туберкульозу неможливо, і досить буде шаблонного підходу до його лікування. Але саме зараз створено умови для рішучого наступу та повного подолання туберкульозу: впроваджено нові методи діагностики, винайдено нові ефективні препарати, запропоновано ефективні підходи до організації надання допомоги при туберкульозі.

Захід, який відбудеться 23 жовтня 2019 року – це певна риска під акцією «Маю силу», що тривала місяць. Ви побачите фотоекспозицію «Туберкульоз очима пацієнтів», соціальні ролики, створені у період інформаційної кампанії та почуєте людей, які втілюють головну ідею акції «МАЮ СИЛУ». Мають силу і ті, хто бореться з хворобою, і ті, хто їм допомагає. На сцену вийдуть представники організацій, що опікуються цією темою, співаки, актори, музиканти, які своєю участю підтвердять віру в те, що настав час звернути увагу на проблему та вирішити її системно.

У концерті беруть участь: оперна співачка, володарка Гран-прі конкурсу відеокліпів Euro Video 2006 Олена Гребенюк, лауреати міжнародних конкурсів Георгій Нечаєв і Віра Багринець, телеведучий Олег Панюта, громадська діячка та співачка Анжеліка Рудницька, співачки Юлія Войс і Ксенія Ельтухі, піаністка Олександра Морозова, квартет DEKRU, фіналіст проекту «Танці з зірками» Макс Єжов.

Спеціально для цього заходу композитором Дмитром Оленичем була написана пісня «Маю силу», яку ви почуєте у виконанні Олени Гребенюк і вокалістів Talant School (школи Наталії Могилевської).

Де: Tao Event Hall, вул. Басейна, 2-а (4-й поверх), Київ
Коли:  23 жовтня, 17.00