Спа i велнес

Осінні процедури масажу для всього тіла

Надійний спосіб підбадьоритися, позбавитися осінньо-зимового спліну та покращити самопочуття – пройти курс масажу.

Ми підібрали три масажні техніки для холодної пори року, які вдало поєднують приємне та корисне.

Вакуумно-роликовий масаж StarVac

Відомо, що обмін речовин у холодні дні трохи уповільнюється, активність знижується, а апетит і ризик набрати зайву вагу підвищуються. Задля активації власного метаболізму та попередження чи боротьби з небажаними кіло можна спробувати курс вакуумно-роликового масажу апаратом StarVac. Апарат одночасно масажує і роликами, і вакуумними насадками, опрацьовуючи тканини на різній глибині. В результаті посилюється кровотік, підвищується тонус м’язів, поліпшуються обмінні процеси в шкірі, розширюються лімфатичні судини, стимулюється лімфодренаж тканин.  Він незамінний у детокс-програмах, а ще за його допомогою можна швидко позбутися втоми і відновитися після днів напруженої роботи. Такий масаж комфортний і безболісний, при правильному проведенні після нього не залишається гематом, точкових крововиливів і больового синдрому.

Тривалість процедури — 45 хвилин
Середня вартість — 400 грн

Загальний масаж

Загальний масаж

Показання до загального масажу універсальні: поганий настрій, невдоволення відображенням у дзеркалі, біль у ногах, спині й попереку.  Техніка класичного масажу починається з розтирань і погладжувань і плавно переходить до розминання м’язів і вібрацій. Курс загального масажу рятує при болях у спині через сидячу роботу, при защемленні м’язів у спортзалі, при синдромі «хронічної втоми», нервовому напруженні, повертає здоров’я при сколіозі, радикуліті, остеохондрозі, заряджає енергією весь організм, дарує йому відчуття легкості і свободи, і — що важливо — піднімає настрій!

Тривалість процедури: 1 година
Середня вартість: 500 грн – 750 грн

Масаж гарячими каменями (стоун-терапія)

Масаж гарячими каменями

Відчути на собі магію стоун-терапії приємно та корисно завжди, але особливо при занепаді сил, осінній депресії, хронічних стресах і частих застудах. Масаж гарячими каменями придумали стародавні китайці, поєднавши в цьому методі засоби рефлексо- і літотерапії. Стоун-терапія — ефективний sos-метод при головних болях, хронічній втомі, депресії і апатії, гіпотонії, целюліті, м’язових спазмах, порушенні обміну речовин, безсонні, зниженні імунітету. Гладке, плоске базальтове каміння кладуть на тіло в певному порядку. Тепло, що йде від них, впливає на біологічно активні точки, покращує кровопостачання, прискорює метаболізм, насичує органи киснем. Аромаолії під час масажу допомагають розслабитися і налаштуватися на відновлення.  Гарантований бонус після кожної процедури — релакс та прилив життєвих сил.

Тривалість процедури: 90 хв
Середня вартість: 1000 грн

Як обрати масажиста

Варто зазначити, що якість процедури залежить від майстра, тому ми даємо три поради, як знайти доброго масажиста.

Запорука ефективності масажу – розслаблений стан клієнта, а він неможливий без психологічного комфорту. Ось чому досвідчений масажист спочатку пригостить клієнта чаєм, поговорить з ним, познайомиться ближче, що дасть можливість адаптуватися до обстановки. Профі відчуває, чи варто розмовляти з клієнтом під час процедури, чи йому комфортніше у тиші.

Спеціальна освіта, сертифікати про закінчення курсів підвищення кваліфікації та позитивні відгуки – обов’язкові ознаки гарного спеціаліста.

Маркер доброго масажу – власні відчуття під час та після нього. Якщо вони переважно приємні, а наступного дня ви почуваєтеся краще, можна не сумніватися: ви знайшли саме ту людину.