Вихідні в місті

Ковзанки просто неба у Києві

Зима настала, а отже, літні веселощі змінюються зимовими – ще цікавішими.
На санчатах покататися поки що важкувато, а от на ковзанах – без проблем. Адже у Києві є безліч ковзанок, які працюють цілорічно – попри погоду. Певні: ви не раз їх відвідували.

Наразі ділимося корисною інформацією про столичні ковзанки просто неба сезону 2019–2020.

Ковзанка в Зимовій країні на ВДНГ


Так, саме тут, в оточенні святкового ярмарку, лялькового театру, резиденції Діда Мороза, замку крижаних скульптур, екстремальних атракціонів, мотузкового парку та розмаїття фудкортів вирішили облаштувати ковзанку просто неба. Організатори обіцяють, що саме ця локація стане ключовою розвагою Зимової країни. Відкриття ковзанки 7 грудня й працюватиме вона аж до 1 березня 2020 року.
Тому, хто ще не придбав ковзани – купуйте або готуйтеся взяти напрокат; хто вже має – начищайте до блиску і мерщій розважатися.

Читайте також: Вікенд у Львові: 10 місць, які варто подивитися

Ковзанка біля будівлі кондитерської фабрики Roshen

Новорічна локація відкрилася тут вперше за час існування кондитерської фабрики й працює вже з 30 листопада 2019-го.

facebook.com/roshen.com.ua

Ковзанка просто неба біля будівлі фабрики вважається найбільшою в Україні. Її площа становить майже дві тисячі квадратних метрів. Біля неї також облаштують святковий ярмарок, фудкорти та новорічну ялинку, яка засяє 7 грудня.
Ковзанка працюватиме включно до 8 березня 2020 року.

Ковзанка просто неба на Подолі

Саме тут можна не лише перевірити своє уміння кататися на ковзанах, а й відвідати резиденцію Святого Миколая й побачити величезну новорічну ялинку, прикрашену довжелезними гірляндами та тисячами ліхтарів.

Під час катання на ковзанах на Подолі можна стати глядачем безлічі концертів відомих музичних гуртів, фольклорних народних колективів та виступів оркестрів України.
Тематикою святкової локації на Подолі стане опішнянська кераміка. Тому після катання на ковзанах варто уважно роззирнутися й оцінити неперевершений вигляд локації.

Ковзанка на Льодовому стадіоні

Це єдина стаціонарна відкрита ковзанка у столиці. Можна прийти сюди у будь-який час і перебувати на льоду до двох годин з моменту входу на ковзанку. Оренда хокейних, бігових та ковзанів для фігурного катання коштуватиме лише 50–60 грн. Проте краще приходити зі своїми, бо часто ковзани закінчуються у прокаті й доводиться чекати.

Читайте також: Найкращі різдвяні ярмарки Європи

Романтична ковзанка від Raffaello у парку ім. Тараса Шевченка

facebook.com/Raffaello.Ukraine

У затишному парку, який розташований практично в центрі міста, відкриється щорічна ковзанка просто неба. Окрім веселого катання на ковзанах на відвідувачів чекатимуть світлові 3D-інсталяції, разюча ілюмінація навкруги, романтичні фотозони та приємна музика. Відвідування ковзанки безкоштовне. Проте, якщо плануєте взяти ковзани напрокат, потрібно залишити заставу в розмірі 300 грн або документи.

Ковзанка просто неба під Аркою дружби народів

Покататися на ковзанах просто неба цьогоріч можна прямо під Аркою дружби народів. Тут планують відкрити ковзанку в 500 квадратних метрів. Окрім того, біля ковзанки розмістять будиночок Діда Мороза з великими санчатами, ялинкою та поштою, куди можна буде принести листи із замовленням подарунків.
Біля ковзанки стоятимуть різдвяні будиночки з подарунками та смаколиками, а також невеличка сцена, на якій виступатимуть відомі артисти та музиканти.

Ковзанка на вулиці Сагайдачного

На пішохідній частині вулиці створять справжнє новорічне свято. Тут розташують незвичайні арт-об’єкти у вигляді горщиків, глечиків і барилець, розписаних у петриківському стилі. Світові інсталяції та фотозони додадуть різдвяної атмосфери.
На вулиці облаштують і ковзанку просто неба. Вона матиме вигляд тунелю з неоновими ліхтариками. Якщо кататися на ковзанах досі не навчилися – не хвилюйтеся. Інструктори цієї ковзанки допоможуть впевнено почуватися на льоду будь-кому.
Ковзанки просто неба у Києві взимку 2019–2020 дають змогу не просто насолоджуватися ковзанням, а й відчути справжній дух Різдва та Нового року з друзями та рідними.