Вихідні в місті

Усі на святкову регату Kyiv Open Championship ‘2019 та перегони Independence Day Race!

Якщо ви ще не визначилися з культурною програмою на 24–26 серпня, пропонуємо внести трохи різноманітності й включити до неї вітрильні змагання. У День Незалежності у Києві проходитимуть яхт-перегони Independence Day Race, а 25–26 серпня відбудеться серйозний старт Kyiv Open Championship ‘2019 – дводенна святкова регата спортивних яхт Platu25, вона ж – відкритий чемпіонат Києва.

Спостерігати, як крейсерські яхти Platu25 виборюватимуть чемпіонський титул, всі охочі зможуть з Дніпровської Набережної 25 і 26 серпня. Старт перегонів Kyiv Open Championship ‘2019 відбудеться о 13:15. У цьому неймовірному заході братимуть участь як професійні спортсмени, так і аматори. Адже, як показали результати минулих змагань, головне в цій справі – згуртована команда, регулярні тренування й віра у свій успіх. Запланований маршрут: Київське море — історичний центр.

Що ж до Independence Day Race 24 серпня – старт цієї регати призначений на 11:30. Запланований маршрут: яхт-клуб Riviera Riverside – Річковий вокзал – яхт-клуб Riviera Riverside.

Ще один цьогорічний захід клубу Kyiv Racing Yacht Club:

Full Moon Race ‘2019 – відбудеться 13–14 вересня. Full Moon Race – це серія вечірніх аматорських регат, які проводяться щоповня. Регата стартує на заході, а фінішує вже у темряві під світлом місяця, коли він у повні.

А так проходив відкритий чемпіонат Kyiv Open Championship ‘2015:

Цікавий факт: монотипний клас яхт Platu25 був створений дизайнером Брюсом Фаро та його компанією Farr Yacht Design у 1994 році, а випущений у серійне виробництво великою французькою верф’ю – компанією Beneteau на початку 2000-х. У 2005 році клас визнаний міжнародним.