Змагання

5 найближчих спортивних подій на всяк смак

Марафони в Києві й Берліні, один з останніх європейських запливів серії Oceanman, змагання з тріатлону в Португалії й фестиваль йоги та джиу-джитцу на Мальорці — вибір у вересні-жовтні 2019 року особливо цікавий!

Найшвидший марафон

Коли: 29 вересня 2019
Вартість: Берлін

Берлінський марафон не тільки входить до відомої серії World Marathon Majors (Токійський, Бостонський, Лондонський, Чиказький і Нью-Йоркський марафони), а й носить почесний титул найшвидшого: саме на ньому було встановлено останні сім світових рекордів! Щоправда, аби взяти в ньому участь, вам потрібно виграти в лотерею, бути членом ювілейного клубу Jubilee Club або спортсменом, який виконав кваліфікаційний норматив у 2017–2018 роках під час забігу, сертифікованого AIMS. Проте навіть якщо участь вам не світить, поїхати до Берліна однаково варто: щоб зануритися в атмосферу, просочену дзвінкою енергією, та щоб насолодитися самобутнім містом зі своїми культурними звичаями, що вирізняються серед інших місцин Німеччини.

Залізна людина в Португалії

Коли: 29 вересня 2019
Де: Кашкайш

У тихому рибальському містечку Кашкайш, що у Португалії, пройдуть змагання з тріатлону IRONMAN 70.3 Cascais. Дистанція: 1,9 км плавання, 90 км велосипеда та півмарафон. Кашкайш розташований за 20 хвилин автівкою від міжнародного аеропорту Лісабона — між Синтрою, об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та мальовничим селом Оейраш. На вас чекають тихі затишні вечори на березі Атлантичного океану, старовинні будинки, палаци та фортеці минулих часів і одна з найкрасивіших трас змагань із тріатлону.

Оаза спокою

Коли: 14–19 жовтня 2019
Де: о. Мальорка

На Мальорці можна поєднати приємне з корисним — добре відпочити та відвідати незвичний фестиваль. Річ у тім, що він містить дві, здавалося б, несумісні речі — спокій йоги та силу й міць джиу-джитсу! П’ять днів обіцяють бути насиченими: у програмі майстер-класи, семінари та лекції від відомих бійців і вчителів йоги з усього світу. В перервах учасники можуть провести дозвілля активніше — для охочих пропонують дайвінг, снорклінг або сплави на байдарках. Окрім того, в самому місті є на що подивитися: вузькі середньовічні вулички, старовинні арабські квартали, іспанські дворики-патіо — це все точно варте неабиякої уваги.

Нарівні з іншими

Коли: 6 жовтня 2019
Де: Київ

Нарешті в Україні є сертифікована бігова траса! На початку липня Wizz Air Kyiv City Marathon отримав статус Quality Road Race, а дистанція 42,195 км пройшла міжнародну сертифікацію AIMS. Це означає, що результати участі в цьому марафоні дадуть змогу бігунам отримувати сертифікати та брати участь у найпрестижніших міжнародних стартах, серед яких і марафони серії Major. До того ж траса Київського марафону — наче екскурсія містом, яка дає змогу побачити історичний центр, пробігтися київськими пагорбами та помилуватися Дніпром. Тож це вдалий привід запросити до Києва своїх друзів, закоханих у біг.

Oceanman у стилі ультра

Коли: 12 жовтня 2019
Де: о. Табарка

В улюбленої всіма плавцями-аматорами серії запливів на відкритій воді з’явилися запливи серії ультра! На маленькому острові Табарка в Іспанії відбудеться Ultraoceanman з дистанцією у 21,4 км! Якщо ж ви приїхали підтримати друга чи когось із сім’ї, тут є чим себе зайняти. Табарка став першим островом Іспанії, оголошеним морським заповідником, тому ідеально підходить любителям снорклінгу та дайверам. Через свій невеликий розмір на острові немає особливих історичних пам’яток. Основний акцент тут зроблено на природі та смачній їжі. Якщо ж запланувати трохи більше часу, можна податися на катамарані в Аліканте — велике курортне місто за 22 км від острова.