Змагання

Цікаві бігові події липня 2019: ч.2

Ми продовжуємо розповідати вам про цікаві бігові події в Україні та за кордоном. Ця публікація – ще одне нагадування про цікаві старти липня. Лондон, Чикаго чи рідний Київ — обирайте, реєструйтеся й біжіть до свого успіху!

Adidas City Run

Де: Лондон, Англія
Коли: 14 липня

Adidas City Run – біговий старт, організований компанією adidas у самому серці Англії –  Лондоні. Забіг проходить в одному з найкреативніших та незвичайних районів міста – Шордіч. Цей район відомий своїми графіті, кафе й, звичайно ж, дуже своєрідними мешканцями. З цього забігу можна влаштувати справжнісіньку екскурсію, тож, якщо вам подобається усе сучасне та нестандартне – це точно ваш старт! Дистанції: 10 км. Вартість реєстрації – 40 фунтів.

Rock N Roll Chicago Half Marathon

Де: Чикаго, США
Коли: 20 липня

Rock N Roll Chicago Half Marathon – один з найяскравіших забігів. Втім, вирішити, який саме зі стартів цієї серії дійсно кращий, дуже складно. Як завжди, організатори обіцяють оригінальні медалі, музичний супровід уздовж всієї траси та концерт на фініші. Хедлайнери – група Dirty Dozen Brass Band. Їх музика – суміш жанрів, включаючи Bebop Jazz, Funk і R&B, що виконується духовим оркестром. Дистанції: 5 км, 10 км і напівмарафон. Вартість реєстрації — від 62$ до 120$.

Карта маршрута

Kitaevo Trail Run Summer

Де: Київ, Україна
Коли: 27 липня

Китаєво – горбиста й мальовнича місцевість, розташована у східній частині голосіївського лісу. 27 липня там проходитиме трейловий забіг Kitaevo Trail Run Summer на дистанціях 5 і 10 км. Якщо ви тільки починаєте цікавитися трейловим бігом й бажаєте спробувати потоптати не вже звичний та рідний асфальт, а лісові стежки, цей забіг точно для вас. По-перше, нікуди не потрібно їхати (навіть за межі міста), по-друге, дистанції для початківців, які відповідають середньому рівню підготовки таких бігунів, й, по-третє – від липневої спеки вас будуть надійно захищати гіллясті дерева голосіївського парку! Вартість реєстрації — 320 грн до 15 липня!

Маршрут забігу

ноги марафонців