Змагання

Ukrainian World Golf Challenge у Києві

Інтерес до гольфу в Україні щороку зростає: з’являється все більше гольф-полів, а тематичний календар поповнюється різноманітними змаганнями. Серед численних турнірів вирізняється Ukrainian World Golf Challenge: подія, яка об’єднує українців зі всього світу.

Ukrainian World Golf Challenge — один з найдавніших українських турнірів. Цього року 10-ті ювілейні змагання вперше прийматиме Київ. З цієї нагоди в Україну прилетять гольфісти з Канади, США, Великобританії, Німеччини, Австралії. За час свого існування Ukrainian World Golf Challenge встиг добре помандрувати світом. Турніри UWGC проходили в американських штатах Флорида і Гаваї, у Ванкувері, Берліні, Празі, Австралії, Китаї, Шотландії. гольф-турнір Ukrainian World Golf Challenge

Окрім серйозних і захопливих спортивних викликів на гольф-полі, організатори обіцяють здивувати учасників цікавою розважальною й культурною програмою, в яку входять екскурсії до Канева, Львова й Харкова, а також круїз Дніпром. До речі, в Харкові гольфістів прийматиме єдиний в Україні 5-зірковий курорт Superior Golf & Spa Resort.

Коли: 27 травня – 1 червня
Де
: гольф-клуби «Козин» і Golfstream