Фан

Де і як екстремально відпочити в Києві

Так буває, що низка сумовитих буднів змінюється один одним, а все навколо здається сірим і монотонним. З цим неодмінно щось потрібно робити! Ми радимо вам підбадьоритися, взяти себе в руки й зробити таке, від чого захоплює дух, калатає серце й приходить нове розуміння життя. Зробити те, що ніколи не робили, відчути щось нове й захопливе.

До вашої уваги – перелік деяких видів так званого екстремального відпочинку, які точно (а деякі в буквальному розумінні) перевернуть вас з ніг на голову.

Роупджампінг

Модне слово означає стрибки на мотузці з різних високих об’єктів (скель, багатоповерхових будинків, кранів, мостів, веж). Цей вид екстремальної активності вважається одним з найбезпечніших, якщо порівнювати з його побратимами, банджі-джампінгом (стрибки з гумовим тросом) і бейс-джампінгом (стрибки з висотних об’єктів із парашутом). Проте він також психологічно складний, адже людина добре бачить поверхню, до якої летітиме в режимі вільного падіння. Однак хвилюватися за свою безпеку не варто. Для стрибків використовується спеціальна амортизувальна система альпіністських мотузок і спорядження. Окрім того, ви можете стрибнути удвох або ж з інструктором разом.

Вартість: 250–600 грн. У Києві ви можете спробувати роупджампінг на Пішохідному мосту (до Труханового острова). Якщо пощастить, то з 13 до 21 застанете там інструкторів і одразу спробуєте стрибнути. Проте краще домовитися завчасно, адже роупджампінг організовується не щодня.

Домовитися про стрибки можна тут і тут.

Картинг

Картинг – це місце, де можна відчути себе справжнім гонщиком і проїхатися на скаженій швидкості полотном трас для перегонів. Попри свою «скаженість», цей вид спорту досить безпечний і підходить і для дорослих, і для дітей.

Нині у столиці є багато картинг-центрів – і критих, і відкритих, де можна по-справжньому «розігнатися». Один заїзд зазвичай триває не більше ніж 10 хвилин, але їх цілком вистачає, щоб отримати приплив адреналіну.

Вартість розваги: від 200 до 500 грн.

Ось деякі з найпопулярніших картинг-центрів столиці:

Розважальний центр «Блокбастер»
Картинг-центр «Forza Karting»
Автодром «Чайка» (одна з найдовших трас)
ТРЦ «Термінал»

Стрибки з парашутом

Мабуть, найпопулярніший вид екстремального спорту. Небезпека тут крокує пліч-о-пліч з величезною дозою адреналіну. Проте занадто боятися не варто, оскільки спершу стрибатимете в парі з інструктором, бо для самостійних стрибків треба пройти навчання.

Зазвичай ті, хто колись ризикнув і стрибнув згодом, продовжують стрибати ще і ще. Чому? Тому що за короткий час ви переживаєте ні з чим незрівнянні емоції. Подейкують, що це заняття добре змінює свідомість людини і вчить не боятися змін. Це хобі, яке допомагає реалізувати себе й досягти певних цілей. Окрім того, це одна із можливостей помилуватися світом з висоти пташиного польоту.

Вартість: від 1200 грн. Все залежить від висоти (що вище – то дорожче), виду стрибка й оренди спорядження. Також за додаткову ціну ви можете замовити фото- та відеозйомку.

Місця для стрибків:

Аеродром «Чайка»
«5 Океан»
SkyFly

Прогулянка на баггі

Баггі – це легкі одномісні або двомісні автомобілі підвищеної прохідності, схожі на квадроцикл. Машина забезпечує впевнене переміщення бездоріжжям, лісовими стежками, хащами, полями, легко долає різні перешкоди. Керувати баггі нескладно, оскільки досвідчений інструктор покаже й розповість про техніку кермування. Цей вид екстремального відпочинку підійде будь-якому дорослому чи підлітку.

Вартість розваги: від 700 грн.

Драйв-центр Get Drive