Змагання

Кубок жіночого гольф-турніру вручено

У київському клубі «Гольфстрім» відбувся фінал жіночого турніру Open Ladies Golf Tour, інформаційним партнером якого виступило видання Event Ukraine.

Цього року змагання Open Ladies Golf Tour складалися з 5 етапів, які проходили раз на місяць з квітня по серпень, і фіналу. Етапи турніру відбувалися в Києві та Харкові в трьох гольф-клубах — київських Golfstream і «Козин» та харківському Superior, і щоразу заходи ставали масштабнішими і цікавішими.День фіналу для гольфісток почався зі здорового сніданку від партнера Wow Detox. Щоб налаштуватися на турнір і розігрітися перед змаганнями, засновниця студії «Територія йоги» Світлана Масленникова провела йога-розминку для спортсменок.

Біло-червоний дрес-код вже став звичною прикметою Open Ladies Golf Tour. Саме тому всі чоловіки, які прийшли підтримати спортсменок, також вбралися у відповідні кольори. Це була неймовірна синергія чоловіків, жінок і дітей, яких об’єднує захоплення гольфом.

За законами спорту переможець завжди один. Цього року перше місце за результатами всіх етапів турніру й перехідний кубок Open Ladies Golf Tour від Lobortas Classic Jewelry House дісталися Вероніці Бойко. ІІ місце посіла Анна Моїсеєва, ІІІ місце — Олександра Сухойван.


Турнір Open Ladies Golf Tour знову довів, що разом можна досягати неймовірних результатів, ламати стереотипи і ставити нові рекорди. А колись популярна думка, що слово GOLF пішло від акроніму (Gentleman Only, Ladies Forbidden) геть суперечить нинішній ситуації на гольф-полях.

Open Ladies Golf Tour – це некомерційне співтовариство гольфісток, створене з метою популяризації цього виду спорту в Україні та залучення до гри більшої кількості жінок. «Команда організаторів вже готує Програму на наступний сезон Open Ladies Golf Tour. У наших планах – вийти за межі України», – говорить директор турніру Олена Рудик.