Змагання

Куди вирушити на забіг у червні 2019

Ми продовжуємо знайомити вас із цікавими біговими подіями, які відбуваються в Україні та світі. Для спорту немає меж. Особливо якщо це біг!

ASICS Stockholm Marathon

Коли: 1 червня
Де: Стокгольм, Швеція

marathon марафон стокгольм забіг

Якщо ви мріяли відвідати північні країни, саме час купити слот для участі в  41-му марафоні в Стокгольмі, який відбудеться першого червня 2019 року. Траса проходить по семи основних районах міста, тож на вас чекає своєрідна екскурсія на бігу. Він вважається одним з найкрасивіших стартів у Європі, тому не пропустіть свій шанс! Вартість слота — 88–120 євро.

 

карта забігу

Рейк’явікський напівмарафон опівнічного сонця

Коли: 20 червня
Де: Рейк’явік, Ісландія

забіг ісландія

Miðnæturhlaup Suzuki, або «Рейк’явікський напівмарафон опівнічного сонця» в столиці Ісландії 20 червня. Оскільки це забіг опівнічного сонця, стартує він увечері о 21:00, але будьте певні, що вночі там так само  світло, як і вдень. Вартість реєстрації на напівмарафонську дистанцію — 18–26 євро. Якщо ж ви не готові до такого навантаження, можна спробувати свої сили в забігу на десять або п’ять кілометрів.

Карта забігу

Tromsø Midnight Sun Marathon

Коли: 22 червня
Де: Тромсе, Норвегія

Tromsø Midnight Sun Marathon
Ще один скандинавський забіг опівнічного сонця, цього разу Тромсейський марафон, відбувається 22 червня в Норвегії. Час старту — 20:30. Крім марафонської дистанції в 42 км 195 метрів у бігунів є можливість обрати напівмарафон або дистанції в 10 км і 5 км. Вартість реєстрації — 47–63 євро.

 

Київський ультрамарафон

Коли: 29–30 червня
Де: Київ, Україна

ультрамарафон київ
29–30 червня у Києві стартує Київський ультрамарафон, який надає шанс випробувати свої сили в нових для вас дистанціях на 25 км, 50 км і 100 км. Подія розділена на два дні. У перший день стартують учасники забігів у 50 км (початок о 24:00) та 100 км (початок о 20:00). Наступного дня до роботи беруться учасники, що зареєструвалися на 25 км (початок о 7:00). Вартість реєстрації на 100 км – 550 грн, на 50 км – 550 грн, на 25 км – 550 грн. Також ви матимете змогу взяти участь в естафетних перегонах на дистанції в 100 км (4 учасники) і 50 км (6 учасників). Траса проходитиме по Трухановому острову.

Hella Hamburg Halbmarathon

Коли: 30 червня
Де: Гамбург, Німеччина

Hella Hamburg Halbmarathon
25-й Гамбурзький напівмарафон відбудеться 30 червня. Траса проходить по місту вздовж берегів річки Ельби та навколо озера Альстер. По дорозі ви встигнете побачити кілька місцевих визначних пам’яток: рибний ринок Altona, район Санкт-Паулі, де починали свою кар’єру The Beatles, головний залізничний вокзал (Hamburg Hauptbahnhof) та набережну Aussenalster. Вартість реєстрації — 35–50 євро.

Карта маршруту

Також хочемо нагадати, що другого червня у Києві пройде Color Run! Ви ще встигаєте зареєструватися і взяти участь у цьому веселому біговому святі!

color run