Фан

Міжнародний день йоги в Україні: що робити та куди піти

Така популярна нині йога, давній метод тренування тіла, поліпшення здоров’я і зміцнення духу виник в Індії майже 5000 років тому. Йога може загартувати фізично й духовно, підвищивши якість життя. І якщо ви ніколи в житті не виконували асани, є чудова нагода долучитися: 21 червня у світі відзначають День йоги.

Отже, беремо килимок – і вперед!

Міжнародний день йоги в усьому світі відзначається цієї п’ятниці, 21 червня. Це свято засноване особливою резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, а підтримали її всі 175 держав-членів. Погодьтеся, це неабияке визнання йоги як практики, корисної для всіх людей на планеті. Цікаво, що дату обрав тодішній прем’єр-міністр Індії. А ще цікавіше, що у давній Індії йогою займалися саме чоловіки.

Щодо України, то у багатьох містах заплановані цікаві заходи як для досвідчених йогів, так і для тих, хто тільки починає знайомитися з цим стародавнім мистецтвом.

Київ, 22 червня

У Києві, в Маріїнському парку відбудеться «Марафон без метушні». Цей фестиваль — неймовірний флешмоб і свято здоров’я, який проходить щороку з ініціативи посольства Індії. Організатори стверджують, що це особливий марафон, без переможців і переможених. Адже йога – це не спорт, а філософія життя.

йога день

Фестиваль стартує о першій годині дня, повний розклад — на сторінці події у “Фейсбуці”.

Вхід та участь — безкоштовні! Головне — не забути килимки й зареєструватися. Це дасть змогу організаторам зробити ваше перебування на святі максимально комфортним і цікавим.

Львів, 21 червня

У Львові також пройдуть цікаві заходи. У Парку імені І. Франка вже сьогодні відбудеться Yoga Sound Оpen Аir: з мантра-музикою, релакс-зоною, лимонадом та різноманітними смаколиками. Фінал – грандіозний концерт на площі Ринок з виступом таких гуртів, як Secret Forest,  Yoga Brothers (виконавці легких урбаністичних композицій з мантрами) та всесвітньо визнаний Indie yoga гурт ATMASFERA. Спеціальний гість – гурт з Румунії Modiwo.

Yoga Sound Оpen Аir

Одеса, 23 червня

У Південній Пальмірі свято йоги відзначатимуть 23 червня у парку Шевченка. На цей день заплановані різноманітні майстер-класи та цікаві лекції щодо здорового способу життя та харчування. О 17:30 почнеться грандіозний флешмоб «Гармонія душі й тіла». На завершення свята заплановано концерт та фаєр-шоу.

Приєднуйтесь! Буде весело, пізнавально й насамперед корисно — не тільки для тіла, а й для душі.