Конференції

Весільні тренди на Marry Me Wedding Day 2020

Масштабний івент для молодят і представників весільної індустрії Marry Me 2020 відбудеться 25 червня в конгресно-виставковому центрі «Парковий».

Організатори Marry Me Wedding Day обіцяють представити свіжі креативні рішення та концептуальний підхід щодо декорування, кейтерингу, авторських тортів, вбрання та прикрас, а також розваг.

Marry Me Wedding Day збере  наречених, представників ЗМІ, блогерів, медіаперсон, весільних експертів та інфлюенсерів, щоб розповісти та показати, як провести ідеальне весілля. Преміум-бренди запропонують нареченим унікальні новинки, сюрпризи та подарунки. Головний приз – романтична мандрівка.

Marry Me Wedding Day 2020, що відбудеться вже вшосте, став очікуваною подією у «весільному» світі. Тут кожна наречена зможе надихнутися стильними дизайнерськими рішеннями та поспілкуватися з усіма трендсетерами весільного світу. Один день, одна локація збере «все, про що ти мріяла», – обіцяє весільне агентство MARY, яке є організатором події.

Marry Me Wedding Day – це поєднання досконалих преміум-продуктів і весільних ідей з дійсно ефективною бізнес-платформою для формування ділових стосунків. Нам довіряють відомі бренди, серед яких Helen Marlen, GoodWine, St’ Diamont, Le biostetics, Weddind shop, Novias, ZELENA, Bassano, La famiglia.

Необхідна інформація щодо участі в заході – на офіційному сайті події.