Гід

Англомовний путівник Києвом і містами області

Kyiv & Region Travel Guide – другий путівник із серії від команди Made in Ukraine. Як і попередній путівник Україною, він – англомовний, у pocket варіанті й написаний у співавторстві з громадським активістом і засновником проекту «Цікавий Київ» Арсенієм Фінбергом.

Путівник поділяється на 2 частини: Київ і Київська область.

Історичний екскурс із описом усіх найвизначніших історичних пам’яток, опис найвідоміших районів міста, гід місцями Революції Гідності, мурали столиці, а також так звана розважальна частина: куди піти відпочити, які музеї та галереї відвідати, де поїсти, де зупинитись, по яких магазинах варто здійснити шопінг та ін.

 

Сітігайд про Київ

Розділ Київська область містить гід по таких містах: Переяслав-Хмельницький, Обухів, Фастів, Вишгород і навіть Чорнобиль.

Путівник також містить всю необхідну туристу інформацію: телефони міських служб, дані про служби таксі, оренду велосипедів і автомобілів, карту метрополітену та ін.

Перелік ресторанів, барів і кав’ярень був відібраний разом з представниками української національної ресторанної премії «Сіль», а лист готелів і хостелів відібраний так, щоб турист зміг знайти житло на будь-який бюджет. «Це наш другий путівник із серії. Скоро на вас чекають ще три, але ми тримаємо це в секреті, аби ще більше здивувати вас. Буде дуже цікаво, тож stay tuned», – коментує команда Made in Ukraine.

 

Гайдбук де поїсти в місті