Готелі

В Одесі відкрився готель мережі Premier Hotels

Premier Hotel Odesa відкрив свої двері 1 липня 2020 року після трьох років повної реконструкції.

Найбільший п’ятизірковий готель в Одесі мережі готелів Premier (колишній готель «Юність») знаходиться в одному з найпрестижніших районів міста — на Французькому бульварі. З вікон 16-поверхової будівлі відкривається панорама міста, морського узбережжя і знаменитого курортно-розважального району Аркадія.

Дизайн готелю був розроблений італійським дизайн-бюро Alpenmade Contract S.r.l. і українською студією PLAN BUREAU. Архітектурне проєктування — «С. Бабушкін та партнери».

Готель став сімнадцятим об’єктом мережі Premier, яка налічує 16 готелів у 12 туристичних місцинах України та перший готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц). Гостям і діловим партнерам готелю будуть доступні всі сервіси мережі Premier, які надаються в інших готелях.

Для розміщення гостей пропонується 200 номерів різних категорій, деякі з яких обладнані власними кухнями. Вартість номерів починається від 1800 грн на добу. Інфраструктура представлена велнес-клубом і тематичними ресторанами.

Premier Odesa Wellness Club оснащений двома басейнами: плавальним і дитячим. Відкриття заплановано на жовтень цього року.

Особливість готелю — панорамний бар Roof 360 Bar & Lounge на 16 поверсі, з видом на морське узбережжя з висоти пташиного польоту. Крім цього, до послуг гостей — тематичний бар в лобі The Lobby, ресторан La Fiera, який працює як на сніданки, так і по системі A la Carte, ресторан середземноморської кухні Mare DiVino з сирною кімнатою і колекцією вин. У теплу пору року працює затишна літня тераса.

Конференц-можливості дозволяють провести захід будь-якого формату. У готелі п’ять залів загальною площею понад 1000 квадратних метрів. Максимальна місткість найбільшого залу — 350 осіб. Безпосередня близькість готелю до ділового центру міста дозволить оптимально поєднувати бізнес і відпочинок.

Відстань до розважального району Аркадія — 500 метрів, до центра міста (вул. Дерибасівська) — 6 км. Відстань до аеропорту Одеси — 7,8 км, до залізничного вокзалу — 4 км.