Менопауза: говорити не можна мовчати

Другого листопада у Києві відбувся навчальний захід для жінок, приурочений до Міжнародного дня менопаузи. Його головною темою стало обговорення змін в організмі жінок після 45 років.

На першій в Україні безкоштовній навчальній конференції фахівці з різних сфер медицини (гінеколог, дієтолог, дерматолог і сексолог) розповіли про зміни в організмі жінки в період до, під час і після менопаузи, а також поділилися порадами про те, як комфортно вступити в новий період життя.

«Після 45 років жінка починає відчувати зміни, що відбуваються в її організмі, і це вимагає особливої ​​уваги. Важливо не ігнорувати можливі проблеми, а обов’язково звертатися до компетентних фахівців, які допоможуть підібрати правильний догляд за шкірою, відповідні гормональні препарати й індивідуальне харчування, – говорить бренд-менеджер Vichy Україна Марина Мовчан. – Усвідомивши, що багато жінок не знають, де можна знайти достовірну і повну інформацію про вплив менопаузи на організм, ми створили спеціальну платформу на сайті, присвячену темі менопаузи. Цим питанням був присвячений і безкоштовний захід у Києві».

Учасниці конференції змогли перевірити стан своєї шкіри й підібрати правильний догляд, познайомитися ближче з гамою Neovadiol від бренда Vichy, яка була створена спеціально для жінок в період до, під час і після менопаузи, навчитися дихальним практикам разом з Центром розвитку людини «Ритм життя», а також отримати приємні подарунки.

«Ми знаємо, що в нашому суспільстві тема менопаузи залишається дуже інтимною, і небагато жінок готові відкрито говорити про це. Однак віримо, що соціальна місія бренда Vichy допоможе тисячам жінок після 45 років впевнено зустріти новий етап життя і залишатися здоровими й щасливими! У наступному році ми плануємо приділити ще більше часу і сил інформуванню та навчанню жінок цього віку», – підкреслює бренд-менеджер Vichy Україна Марина Мовчан.