Книжки

Три книги про подорожі

Подорожувати люблять всі, а з книжкою про подорожі можна вирушати в дорогу в будь-який час і в будь-якому місці, не чекаючи відпустки.

«Наївні за кордоном або Шлях нових пілігримів»

Марк Твен

книга марка твена
За життя майстра пригодницької прози саме ця його книга була найпопулярнішою. До речі, це перший літературний досвід і перший великий успіх, що в очах суспільства фактично перетворив його з журналіста на письменника. Твен розповідає про реальну подорож на борту списаного військового корабля Quaker City, в якій сам він брав участь. Група американців-шукачів пригод вирушає спочатку до Європи, а потім до Святої Землі. Під час цього плавання для них відкривається абсолютно новий світ, до якого вони виявилися неготовими. Фактично автор висвітлює внутрішні «гальма», що заважають людині сприймати нове та змінювати своє життя. Питання він порушує серйозні, проте пише легко і дуже іронічно.

Вартість: 250 грн
Де придбати:

«З табуретом до океану»

Леонід Кантер, Павло Солодько

з табуретом до океану книги подорож

Будьте обережні з кухонними розмовами. Часом вони призводять до божевільних рішень і неймовірних пригод. Якось в Україні, сидячи на кухні міської квартири, компанія дуже креативних друзів добалакалася до того, що їхні чотири табурети слід відправити до чотирьох світових океанів. В когось іншого все можливо лишилося б на рівні жартів, але наші герої вирішили реалізувати свій задум. Смішна та захоплива історія реальних пригод сучасної людини, що вперто йде до своєї мети попри перешкоди і кепкування інших. Кращого посібника з розвитку цілеспрямованості годі й уявити.

Вартість: 88 грн
Де придбати:

«Перехожі. Південно-Східна Азія»

Богдан Логвиненко

богдан логвіненко книга читати
Якось автор зізнався, що писав свої дорожні нотатки виключно для мережі, і бажання видавців перетворити їх на книжку виявилося для нього несподіванкою. Коли почнете читати «Перехожих», одразу зрозумієте, чому шукачі свіжого літературного матеріалу не могли пройти повз цей твір. Галерея коротких портретних оповідей, наче дзеркало людської природи, показує спільні риси дуже різних персонажів — від таксиста до мільярдера. Усі герої живі та реалістичні. В тексті майже немає художніх метафор. Книга Лигвиненка вкотре доводить, що неприкрашена реальність буває яскравішою за будь-яку письменницьку вигадку.

Вартість: 122 грн
Де придбати: