Змагання

5 травневих запливів на відкритій воді

З кожним днем за вікном теплішає, а це означає, що стартує сезон запливів на відкритій воді. Спеціально для всіх палких прихильників водної стихії та змагального духу ми підготували список спортивних плавальних подій для аматорів, які відбудуться у травні. І навіть якщо ви не встигли зареєструватись, це гарний привід поїхати туди вболівальником і побачити свято спорту на власні очі.

Copa Marnaton eDreams

Коли: 4 травня
Де: Барселона, Іспанія

Заплив  Copa Marnaton eDreams відбудеться 4 травня у гарячій Іспанії. В ньому може взяти участь кожен охочий: і плавець-аматор, і професійний спортсмен. Більш того, у вас є можливість поплавати всією сім’єю, адже у старті є дитяча дистанція, довжина якої залежить від віку дитини (від 5 до 13 років). У дорослих буде змога випробувати свої сили на 2 км, 4 км або 6,5 км, командний заплив – 4 х 500 метрів.

Open Water Swimming Endurance Festival

Коли: 5 травня
Де: Ротергам, Великобританія
open water swimming endurance festival
Свято витривалості та сміливості —  Open Water Swimming Endurance Festival проходитиме у південній частині Англії, на водосховищі Ротергаму п’ятого травня. Цей старт не для новачків, адже один із запливів триватиме шість годин, другий — дві години вдень, а третій — дві години вночі при очікуваній температурі води у 13-14 градусів. Організатори радять усім учасникам взяти із собою гідрокостюми.

Oceanman Alanya

Коли: 11-12 травня
Де: Аланія, Туреччина

Oceanman Alanya
Oceanman Alanya, одне зі змагань всесвітньо відомої серії запливів на відкритій воді Oceanman відбудеться 11 та 12 травня у турецькій Аланії. 11 травня стартують діти (Oceankids, 500 метрів) і команди (Oceanteam, 3 х 750 метрів). 12 травня відбудуться змагання на дистанцію 1500 метрів (Sprint), 5 км (Half Oceanman) та 10 км (Oceanman). Заплив відбудеться у мальовничому місці – траса змагання (Half Oceanman та Oceanman) проходитиме від пляжу Кейкубат до пляжу Клеопатри навколо історичного замку. Якщо у вас є можливість та бажання взяти участь у змаганнях, у вас є всі шанси – реєстрація ще відкрита!

 

El Cruce GSS Global Championships

Коли: 25–26 травня
Де: Канкун, Мексика

El Cruce GSS Global Championships
Яскравий заплив  El Cruce GSS Global Championships входить до списку найгарніших запливів на відкритій воді за версією Red Bull. Чемпіонат проходитиме з 25 по 26 травня у мексиканському місті Канкун, дистанції – 1,5 км, 3,8 км та 10 км. Взяти участь у змаганні може спортсмен або аматор з будь-якої країни. Умова – участь в одному зі 100+ запливів серії GSS (Global Swim Series). Фішка цього запливу – понад 500 статуй, які будуть спеціально розміщені на дні вздовж всього маршруту. Також не забувайте про кришталево чисту воду мексиканського Карибського басейну на березі Канкуна та неймовірно красиві коралові рифи. Реєстрація на це захід ще відкрита!

Swimjunkie Challenge

Коли: 26 травня
Де: Ель-Нідо, о. Плаван, Філіппіни

Ще один заплив зі списку найкрасивіших,  Swimjunkie Challenge, проходить 26 травня на одному з островів республіки Філіппіни. Дистанції – 4 км та 8 км. Кришталево чиста вода дивовижних відтінків блакитного кольору, таємні пляжі з яскраво білим піском, приховані лагуни, оточені скелями з вапняку і підводним світом з дивовижними тропічними рибами й іншими морськими тваринами. Острів Палаван протягом кількох років поспіль завойовує титул Best Island in the World за версією Travel + Leisure і Condé Nast.