Змагання

Всеукраїнська Федерація гольфу провела відкритий командний чемпіонат України

Відкритий командний чемпіонат України – це щорічні змагання серед гольфістів, які об’єднуються в групи від 2 до 4 осіб і спільними зусиллями виборюють право на першість. 

Цього року змагання проходили з 3 по 5 липня в гольф-клубі Козин. В Чемпіонаті взяли участь 96 гольфістів, що стало рекордом за кількістю спортсменів для України.

Серед жіночих команд першість взяли Superior Ladies (Растворцева Ельвіра, Федорович Марія, Гороховська Дар’я). Серед чоловіків переможцями стали HClub Young Killers (Голод Михайло, Голод Олег, Соколов Артем).

«Сподіваюся, що встановлення рекордів стане нашою традицією у гольфі. Спортивні турніри Федерації стають все більш популярними серед гольфістів. Ми постійно працюємо над збільшенням кількості гольфістів в Україні: активно підтримуємо юніорів, створили дитячо-юнацьку спортивну школу гольфу. Розуміючи, який це цікавий спорт на свіжому повітрі, хочемо, аби до кінця року до гри долучилися не менше тисячі гольфістів, а за 3-5 років у гольф грали до 10 тисяч людей», – відзначив президент Всеукраїнської федерації гольфу Віталій Хомутиннік, вітаючи переможців.

Карантин вніс свої корективи в світову спортивну індустрію. Через COVID-19 заняття спортом, тим паче змагання зазнали обмежень. Але гольф є одним із тих видів спорту, де гра проходить на відкритому повітрі та зберігається дистанція між спортсменами. 

Цього року Всеукраїнська Федерація гольфу запровадила ряд правил і зробила очевидні зрушення в різних напрямах гольфу: аматорський, професійний, жіночий, дитячий, юніорський та гольф для людей з інвалідністю. Кількість гольфістів за останній рік зросла вдвічі.