Ініціатива

L’oréal запускає кампанію StandUp з протидії домаганням у громадських місцях

З нагоди Міжнародного дня жіночої солідарності компанія L'Oréal спільно з брендом L'Oréal Paris запускають глобальну кампанію щодо протидії домаганням у громадських місцях: шкіл, громадського транспорту, концертів, фестивалів, інтернет-простору.

Згідно з даними дослідження компанії Ipsos та експертів з Корнельського університету, 78% опитаних жінок ставали жертвами домагань у громадських місцях, 25% зазначили, що їм була надала допомога, і 79% постраждалих зазначають, що втручання сторонніх осіб допомогло у вирішенні ситуації*.

Об’єднавши зусилля з неурядовою громадською організацією Hollaback!, компанія L’Oréal розробила просту й ефективну методику «5D» – Distract, Delegate, Document, Direct, Delay з метою навчити, як діяти у ситуації, якщо ви стали жертвою домагань у публічних місцях або їхнім свідком.

Завдяки тому, що бренд L’Oréal Paris широко представлений на міжнародній арені, глобальна кампанія StandUp переводить заходи з підтримки жінок у публічну площину, прагнучи побороти модель поведінки, яка залякує і позбавляє відчуття свободи та власної гідності.

«L’Oréal Paris виступає за розширення прав і можливостей жінки в усіх проявах її способу життя. Усуваючи перешкоди, які заважають жінкам реалізувати себе, ми прагнемо зміцнити їхню самооцінку. Разом із Hollaback! та локальними громадськими організаціями ми закликаємо жінок і чоловіків у безпечний спосіб реагувати, коли вони стають свідками або самі потерпають від домагань у громадських місцях. Разом ми здатні створити той світ, в якому дівчата і жінки зможуть впевнено йти вперед у майбутнє без домагань» — говорить Дельфін Віг’є-Овас, президент бренда L’Oréal Paris.

Дослідження здійснювалося компанією Ipsos для L’Oréal Paris у 8 країнах світу: Канаді, Франції, Індії, Італії, Мексиці, Іспанії, Великобританії, США. У кожній з досліджуваних країн були опитані по 2000 осіб — 1250 жінок та 750 чоловіків. Загалом з 5 лютого по 27 лютого 2019 року було опитано 15500 осіб. Опитування відбувалося в режимі онлайн.