Країна та місто

Амстердам визнаний найприємнішим містом для туризму

Завдяки численним каналам, мальовничим будівлям та деяким особливостям, які часто-густо незаконні в інших куточках світу, Амстердам став одним із найбільш знакових та комфортних міст для туризму в світі.

Згідно з дослідженням, проведеним виданням Authentic Vacations, в 2019 році Амстердам набрав найвищий бал за такими факторами, як, наприклад, близькість аеропортів до міста, знання англійської мови, наявність широкого вибору місць розміщення, безпека та рівень щастя, який відчувають тут люди.

Із 100 балів Амстердам набрав 70, що робить його найприємнішим для туристів містом у світі.

На другому місті – Відень, Дубай – на третьому, Лондон посів четверте місце, Копенгаген на п’ятій позиції. Завершують десятку Нью-Йорк, Берлін, Сідней, Гонконг і Ванкувер.

Амстердам пишається щасливими місцевими жителями — оцінка 14,4 з 20 можливих. Маючи 4,1 бала з 5, аеропорт Амстердама надає своїм відвідувачам безперебійний сервіс.

Щодо інших 20-ти найкращих для туризму міст у світі, зазначених у списку, вісім розташовані в Європі. Наприклад, Лондон набрав найвищий коефіцієнт із розміщення туристів. А ось Відень визнаний улюбленим містом для романтичного відпочинку.

Як і Амстердам, Копенгаген також може пишатися рівнем щастя місцевих жителів. Туристи можуть сподіватися на теплий прийом, коли блукають його прекрасними — і безпечними — вулицями, оскільки Копенгаген вважається найбезпечнішим містом для туристів.

Якщо ви плануєте відвідати Амстердам, то варто заздалегідь скласти список того, що тут варто зробити і куди піти.

Читайте також: Куди поїхати на вихідні зі Львова

Що потрібно зробити в Амстердамі

Взяти велосипед напрокат. Амстердам – місто велосипедів. Тут все організовано для того, щоб пересуватися на двох колесах. До того ж, ви точно зможете побачити більше пам’яток, об’їхавши їх на велику, ніж обійшовши пішки.

Покататися по каналах. Можна скористатись екскурсію на водному трамвайчику або взяти напрокат катамаран. Це варіант для тих, хто хоче помилуватися містом без метушні.

Відвідати музеї. Погана погода в Амстердамі – не рідкість, але це чудова можливість відвідати численні музеї та насолодитися мистецтвом. Варто зайти до музею Ван Гога, Рейксмюзеуму, філії музею воскових фігур Мадам Тюссо, музею Анни Франк та інших.

Зайти в кава-шоп і випити кави з кексом із марихуаною (або без). Тут панує своя атмосфера, розслаблена та спокійна, і зовсім не обов’язково купувати щось з особливим інгредієнтом.

Прогулятися кварталом Червоних ліхтарів. Звучить може й банально, але де ще ви можете відвідати подібну вулицю. Тут розташовані й численні секс-шопи та проходять еротичні шоу.

Завітати до квіткового маркету. Тюльпани в Голландії колись використовували замість грошей. Сьогодні ці квіти – справжній символ країни. Розмаїтість сортів і забарвлень вражає і піднімає настрій. Тож насолоджуйтесь.

Куди б ви не пішли в Амстердамі, на вас чекає безліч дивовижних речей, які варто побачити, відчути і зберегти в пам’яті як теплі спогади про це місто.